Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra egy 15 évvel idősebb srác figyelmét?

Figyelt kérdés
én 19 vagyok és nagyon szerelmes...
2013. aug. 2. 10:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%

Tán azért fordul elő sokszor mert életszerű, az pedig normális.


Anyám 54-es apám 38-as. 16 év korkülönbség pl. Az hogy te nem ismersz ilyeneket az nem azt jelenti hogy ne lenne gyakori. Nyilván nem annyira mint a pár éves korkülönbség, de attól még relatíve gyakori.


Egy normális férfi nem két számjegy alapján tekint egy nőre potenciális partnerként, hanem az emberítélete alapján!


Már miért használná ki? Ez negatív előítélet és a legtöbb esetben alaptalan. Az a kihasználás amikor kapsz valamit de nem viszonzod. Nyilván egyetlen fiatal csaj sem állna össze idősebb pasival ha nem kapna tőle többet mint mástól.


Az osztálytársadnak épp egy patkány jutott. Ez van. Ha korabeli tette volna ugyanezt akkor az tök helyénvaló lett volna, mi?!


A golyót meg tartsd meg bár sok kárt nem okozhatna, mert amint látom nincs agyad amit használj csak a belédnevelt előítéleteket szajkózod logika nélkül. Az a jó persze hogy a világ a te elméleted nélkül is működik és az élet mindig igazolja magát és cáfol téged ha ilyen hülyeségeket beszélsz!

2013. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy jó a logikád.


Második világháborúban valakiről kiderült, hogy zsidó, ment is a táborba. Minden nap megtörtént rengeteg emberrel. Szerinted akkor ez is normális?


Régen a feketéket rabszolgának tartották, nem tekintették embernek. Minden feketével megtörtént. Ez is normális lenne?


Rengeteg ilyen példát mondhatnék, ami sokszor előfordult a történelemben, mégse volt egyik se normális.


Sajnos egyre butábbnak tűnsz.


Igazad van, nem két szám alapján dönt, bár én se írtam ilyet. Viszont ez alapján a két szám alapján elég jól meg lehet becsülni, valaki mennyire érett. Eltérés is csak egy irányba történik nagyrészt, amikor a korához képest valaki nagyon éretlen.


Valaki megelégszik, ha csak nyugtató szavakat kap, ez egyénfüggő. Ő neki ez elég, de attól mégis kihasználás marad a dolog. Megint rossz példa.


Éppenséggel az illető férfi munkatársai is hasonló korabeli lányt tartottak, bár őket nem ismertem, de nehéz elképzelni, hogy valamelyikből is lett valami, mert a többinél már sokkal nagyobb korkülönbség volt.

Egy korabeli srác pedig ugyanazzal a fajta hitegetéssel biztos nem ér el sikert, mert egyből kiröhögnék.


Szüleiddel kapcsolatban kíváncsi lennék arra, hogy mióta vannak együtt, milyen volt anyukád akkori pénzügyi helyzete, apukádnak milyen viszonya volt az ő édesanyjával, és hogy mennyire igényli egy idősebb ember útmutatását, mennyire boldogok most egymás mellett, és hogy miként fognak megbirkózni 10-15 év múlva azzal, hogy anyukádat a család nagymamájának fogják nézni.


A befejező szöveged meg nagyon hangzatos, kár hogy csak dobálózol a szavakkal.

2013. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Zsidókat leginkább a holokauszt alatt gyilkoltak és akkor sem volt normális míg a nagyobb korkülönbségnek évezredes hagyománya van és minden korban megszokott volt. A hasonlatod pedig nagyon sántít! Nem is értem hogy hogy juthatott pont ilyen az eszedbe.


A feketék rabszolgasorba kényszerítése szintén súlyos kérdés ami tele van emberi szenvedéssel, amíg két különböző korú ember egymást való boldogítása nem az, és össze sem hozható ez a két dolog semmilyen szinten sem!

Te ezeket a hülye hasonlatokat komolyan gondolod?

Attól hogy valami előfordul még nem lesz normális, főleg hogy ezek enyhén szólva is emberiség elleni bűnök, míg az a két ember az ég-világon senkinek sem ártanak.

Remélem átlátod hogy mekkora hülyeségeket írtál.

És még én tűnök butának. :D Nevetséges vagy!!!


Két szám alapján max az időjárást becsülheted meg ha az a két szám mondjuk hőmérsékletet jelent, de két emberről rohadtul semmit sem fogsz tudni!


Mitől marad kihasználás a dolog? Megint csak vagdalkozol a szavakkal. Az a kihasználás amikor valaki nem kap semmi viszonzást azért amit ad, vagy nem azt kapja amit akar, és csak hitegetik. Ilyenről szó sem volt!


Senki sem írja elő nekik hogy mivel kell végződnie ennek a kapcsolatnak. Neked meg qurvára semmi jogod megállapítani a kapcsolat helyességét ha nem az lesz a kimenetele ami a te kis lelkivilágodnak megfelel!

Egy korabeli srácot miért röhögnének már ki, ha ugyanazt adja elő?


A szüleim ellentétben a te vízióiddal nem anyagi okból házasodtak, különös tekintettel arra hogy hiányos ismereteid ellenére az akkori idő szociális viszonyai nem tették szükségessé hogy valaki pénzért menjen férjhez mert meg tudott élni és volt munkája mindenkinek. Anyám nem igényli egy idősebb útmutatását, ugyanis van önálló akarata és képes önállóan dönteni az életéről, akkor is ha ez új neked.

Anyámék jól elvannak és tekintve hogy 10-15 év múlva anyám már 69-74 éves lesz nekem meg valószínűleg lesz gyerekem, így minimum nagymama lesz. Látom a matek sem az erősséged.


Továbbra sem látom benned a logika halvány szikráját sem. Te nem vitatkozol hanem elárasztasz a logikátlan hülyeségekkel, amik nagy jóindulattal sem nevezhetőek idevágónak.

Egyetlen értelmes érved sincs!!! Inkább menj a napisz.rra okoskodni! Oda elég a te szinted is.

2013. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!