Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elértem, hogy legyen munkája,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elértem, hogy legyen munkája, de nem így képzeltem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A páromnak nem volt munkája, amikor összejöttünk, és amikor már nyeregben éreztem magam, elkezdtem pedzegetni (nyaggatni...), hogy dolgoznia kéne. Több sikertelen próbálkozása volt és már nem is akar állandó munkahelyet, mert bejött neki egy szezonális megbízásos munka, csak az a baj, hogy ez mindig hétvégén van. Én hét közben dolgozok. Végülis elértem, amit akartam, van munkája, de attól félek, hogy szépen lemegyünk egymás mellett, mert nincs közös programunk.
2013. aug. 2. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tűnik megoldhatatlan problémának, gondolkozzatok a legjobb megoldáson.
2013. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hétvégén melózik, hét közben új állást keres. Addig is amíg keres van munkája, és valamikor azért szakítsatok időt egymásra. Átmeneti időszak. Erősítheti is a kapcsolatot, nem csak rombolhatja.
2013. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!