Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon osszevesztunk baratomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon osszevesztunk baratommal es szakitottunk. De aztan en bocsanatot kertem de allitolag nagyon megbantottam. S elertem evvel hogy mar ne szeresen anyira mint eddig, hogyan csinaljam hogy megint szeresen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy ugyanúgy szeret ahogy eddig csak a veszekedés biztos megingatta a bizalmát feléd, ráadásul a szakítás is betett neki. Nem tűnnek el az ember érzései egyik pillanatról a másikra. Próbálj vele beszélgetni, udvarias lenni, ne hozd fel neki a témát ami miatt összevesztetek. mondjuk nem mindegy miért vesztetek össze.
2009. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat az egesz ugy kezdodott hogy o felepet az msn-emre es van az egyik baratnom akit o nagyon utal. es minden hulyeseget irt neki. meg mikor mentem hozza o megkerdezte h te mit keressel itt? allitlag viccnek szanta de nekem nem tunt viccnek. es a vegen nagyon felhuzot. es en mondtham neki hogy ha a baratnomnek pa akkor neki is. de csak idegessegbol mondtam vegig se gondoltam es nagyon megbantam. de ugy jott ki hogy en inkabb a baratnomet valasztom mint ot.:(
2009. febr. 8. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Amit a barátod tett (fellépett a te msn címedre és a nevedben szórakozott mással), az ritka bunkó dolog, úh. a felháborodásodat meg tudom érteni.

Hogy őszinte legyek, a reakciódat is meg tudom érteni. A barátodnak nincs kellő önkritikája, valójában neki kéne bocsánatot kérnie, hogy ilyet művelt.

Amit tehetsz, ha te akarsz lépni, hogy leülsz vele beszélgetni. Mondd el neki, hogy nem akartad így megbántani, de amit tett, az nem volt szép dolog és szeretnéd, ha többet ilyet nem csinálna.


megj.: férfi vagyok, ha ez számít.

2009. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en is ezen a velemenyen vagyok. nem mondom hogy en nem vagyok hibas de o sem epp artatlan. megis en vagyok aki szenvedek emiatt. mert en vagyok most az aki nagyon szereti ot es nem o engem. s fogalmam sincs hogyan tudnam elerni hogy ujra szeresen. milyen modszerekkel illetve miket csinaljak?
2009. febr. 8. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok akkor nem szeretheted olyan nagyon. A barátodat sajnos nem ismerjük és nem tudja senki rajta kivül mit érez ő. Nekem is volt már részem ilyen jellegű szakításban, ki is békültünk, de bennem valahogy nem álltak helyre a dolgok utána. Nem is tartott utána a kapcsolat már sokáig.

Amit a barátod csinált az msn-en az viszont tényleg nem volt szép...

2009. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de tudom hogy mit erzek es nagyon szeretem. csak neha nkm is betelik az a bizonyos pohar es akkor kiborul... d igazni nagyn szeretem tiszta szivembol. es ha elore gondolkoztam volna vagy hamarab jart volna az eszem mint a szam akor biztos nem igy tortent volna mert tenlegesen nagyon szeretem
2009. febr. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!