Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülye vagyok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye vagyok ha ezzel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Több mint egy évig jártunk a barátommal, a szakítás oka csak az volt hogy szabadok akarunk még lenni picit hiszen még csak L 17/ F 20 évesek vagyunk. Legjobb barátok vagyunk azóta is már bő fél éve. Mikor még jártunk egy lány az akkori páromnál kezdett próbálkozni, de csak diszkréten, mondnom sem kell egyből kiszagoltam. A barátom persze naivan állítja mind a mai napig hogy nem volt szó erről. Rengeteget vitáztunk miatta aztán egy időre eltűnt mert a barátom jobbnak látta ha a mi érdekünkben nem beszél vele tovább. Később a csaj ráírt és újra beszélgetnek.Most hogy már nem vagyunk együtt tudom hogy semmi közöm hozzá, de már megint nyomul rá a csaj... ráadásul úgy hogy ezt én is lássam egy közösségi oldal üzenőfalán. Nyilvánvaló mindenki számára a barátaink közül mindenkinek hogy még mindig szeretjük egymást. Pont ez a kis utolsó csaj ne tudná?! Ugyan :D Ráadásul amíg jártunk a párom azt mondogatta hogy nem akar tőle semmit de mégis csak jó pofizott na meg elviselte hogy flörtölt vele az a kis ostoba. Szóval írogat neki nyilvánosan és utalgat rá hogy ketten akar vele lenni és hogy mennyen el hozzá... Még egyszer tudom hogy már ez nem tartozik rám , de tudom hogy ezt csak azért csinálja hogy idegesítsen és nem érez semmit az akkori párom iránt. Szóval vélemény? Béna vagyok mi? Felvegyen ezt a kötöszködést vagy felejtsem el a srácot?
2013. aug. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Az igaz szerelemhez nem kell idősnek lenni.

A hülyeség is mondhatjuk kortalan.

A párod inkább volt a gucci táskád mint a társad.


A te dolgod mit csinálsz, mert ennél lejjebb nem nagyobb van :)

2013. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább felejtsd el, annak a kis utolsó csajnak több esze van, mint neked - szegény srác meg már lehúzott melletted egy egész évet, ne büntesd tovább.
2013. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek egymást együtt lennétek. Ne verd át magad.
2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az vagy, de ezzel a problémával minden nő küszködik.Ki akarnak mindenkit sajátítani.
2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha annyira szeretnétek egymást, nem szakítottatok volna, ez az igazság, kár is ellenkezned...

És igen, jó nagy hülye vagy.

2013. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!