Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemhez való hozzáállás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemhez való hozzáállás, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és úgy érzem igen nagy szükségem lenne egy barátnőre. Senki meg nem mondaná rólam, hogy van egy komoly oldalam, a suliban is hülyülök, baromkodok, tehát tipikusan ilyen "komolytalan kamasz"-nak tűnök.

Mégsem arra vágyok, hogy össze-vissza kefélhessek minden csajt, hanem egy őszinte, beteljesült igaz szerelemre, ami igen furcsa, tekintve, hogy 16 éves vagyok.

A képzeletemben az a lány akire vágyok, olyan, hogy szeret és megbecsül engem, értelmes, megért engem, beszélget velem, megbeszéli velem a problémáim (az életem elég problémás, szüleim nem rég váltak el, anyagi gondok, nagyon stresszes vagyok, bár ezt suliban nem mutatom).

Egy lány, aki mindig ott van nekem, megölelhetem, szeretgethetem, megcsókolhatom, és bármelyikünknek van valami problémája, ott van a másik, akivel megbeszélheti. Egy lány akivel hülyülhetek, egy lány aki nem csak a barátnőm, hanem egyben a legjobb barátom is. Egy lány akinek édes mosolya van, aranyos, és kedves.

Ez csak egy szép álom lenne?

Nem azért nem találok, mert ronda vagyok, mielőtt jönnétek azzal, hogy ne sajnáljam magam; egyszerűen csak erre vágyom. Úgy érzem, hogy ez lenne az egyetlen kiút a problémáim elől.

Srácok, van valaki közületek akinek ilyen barátnője van?

Akiknek nincs barátnőjük, azok is ilyenre vágynak? Ha nem, akkor milyenre?

Hol tudnék ilyen lányt találni? Vagy csak a szerencsén múlik, hogy az életem során találkozok-e egy ilyen lánnyal?

Előre is kösz a válaszokat. 16f



2013. júl. 1. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, a mi kapcsolatunk kb. ilyen :) boldogok vagyunk így :D amúgy jó hogy ilyen a hozzáállásod :) én már kb 13 évesen így gondolkoztam, mondjuk én lány vagyok, a lányok között több a szentimentális lélek :D mondjuk rajtam nem igazán látszik, nem igazán mutatom ki :D
2013. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugyanilyen lányra vágyok én is, csak a TV elég sok agyat mosott át, és a városomban leginkább csak ilyen "agymosott" lányok vannak. Nekem még nem sikerült megtalálni, de ez nem azt bizonyítja, hogy nincsenek ilyen lányok! Így legalább megtanulom becsülni a lányt, és ha egyszer meglesz soha az életben nem fogom elengedni!:) Részben ez egy lecke is, hogy nem a ribik jönnek be, hanem az, akiért megérné küzdeni.
2013. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
#2 Kort elfelejtettem írni, 17/F
2013. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Ez aranyos. Én is így gondolkodtam 16 évesen, de csak nem akaródzott eljönni az a lány. Mondjuk én egy falat építettem magam köré a gátlásaimból, szóval nem lett volna könnyű dolga. Szerintem találhatsz ilyen lányt, de a ti korotokban eléggé ritka, hogy valaki ennyire komolyan álljon a párkapcsolathoz.

Igen, a "szerencsén" múlik, legalábbis nem hiszem, hogy a van az édes mosolyú, problémákat megbeszélni képes, megértő, empatikus, csinos, intelligens lányoknak egy külön klubja vagy gyűlőhelye.


Egy kis részleten viszont fennakadtam:

"Úgy érzem, hogy ez lenne az egyetlen kiút a problémáim elől. "


Ez nem jó dolog. Ne azért akarj barátnőt, hogy vele legyél egész, és, hogy "elvigye" a problémáidat, mert az ilyet meg lehet érezni, és ez nem jó a másiknak.

2013. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah én kb olyan vagyok mint te, T. kérdező, olyn vagyok a suliban mint egy idegbeteg egyébként meg...

Nekem se jön ez a gyakorlatilag tökéletes csaj viszont én nem is nagyon teperek érte...van egy jó kis hobbim amivel jól elvagyok és kész...

Most leszek 11.-es, és a 8. osztályom után (ami egy szar volt) jött a nagy "fellángolás", hogy na most be kell csajoznom...hát...nem jött össze..emésztettem magam, mert ár kipróbálnám ezt a "szerelmesesdit" de vhogy nem megy...

Aztán most sikerült eljutnom oda, hogy nem kifejezetten érdekel, vannak haverjaim, hobbim és őszintén szólva amióta letettem erről az egész csajozós dologról azóta jól érzem magam, nem vagyok stresszes, őszintén szólva kevésbé vagyok fáradékony...

Esetleg még ami számomra taszító, hogy azt látom a környezetemben(főleg haverok), hogy összejön egy csajjal, nagyon boldog, aztán szakít és nagyon szarul van...másik meg se vele se nélküle és heti szintű összeveszések...

Nahmind1 jól elkanyarodtam, de a lényeget talán leírtam :DD

2013. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah és 16/F vagyok szintén :D
2013. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele, csak én lány vagyok. :D Talán pont az a bajunk, hogy túlságosan szeretnénk egy kapcsolatot. Ha nem erőltetnénk, akkor talán hamarabb összejönne. Nem tudom, soha nem volt senkim; nálam igenis fontos, hogy egy srácnak legyen agya és intelligens legyen. Most találtam egy ilyen fiút, viszont fogalmam sincs, hogy barátságban vagy többen gondolkodom-e vele kapcsolatban. Komolyan mondom, nem tudok kiigazodni magamon. :D Szeretnék valamit vagy valakit, és amikor tálcán nyújtják a lehetőséget, akkor meg rájövök, hogy mi van, ha csak barátként tudnám elképzelni?... Bonyolult ez. :D

16/L

2013. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!