Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, ezek után mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, ezek után mégis hogy lehetnénk újra együtt?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk végén megcsaltam a barátomat (csók, néhány alkalommal, ugyanazzal a sráccal). Aztán szakítottam vele.

Utána pár hétig nem beszéltünk, aztán felkeresett, hogy legalább barátok maradjunk. Akkor elmondtam neki, hogy megcsaltam, azt mondta, hogy nem haragszik, mert tudja, hogy nem úgy bánt velem, ahogy megérdemelném... mondtam neki, hogy gondolja még át, akkor 1 hétig nem beszéltem vele, azt mondta, hogy átgondolta és továbbra se baj.

Azóta újabb két hónap telt el, ebből egy hónapig valóban csak barátkoztunk, semmi nem volt köztünk, de ez így nem volt elég, újra elkezdtünk csókolózni, kézen fogva sétálgatni stb.

Most úgy érzem, hogy sokkal szerelmesebbek vagyunk egymásba, mint korábban, akkor mindkettőnknek elég zűrös időszaka volt, amikor megismerkedtünk, mostanra ért meg igazán a dolog.

Tudom, hogy ő kell nekem, és neki pedig én, de akkor is megcsaltam, ez úgyis örökre benne marad, nem?

Én ezt azt hiszem soha nem lennék képes megbocsájtani és elfelejteni. Ő állítása szerint igen.

Ezek után nem szemétség, ha újra együtt lennék vele? Nem lenne ez neki rossz? Ez az egy dolog tart vissza (persze ez pont elég, tudom), egyébként minden vágyam az lenne, hogy újra együtt legyünk.


2013. aug. 2. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a tüskét nem lehet kihúzni az emberből. Max betokosodik, de mindig benne marad.
2013. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rapszodikus vagy, ami azt is jelenti, hogy ez bármikor előfordulhat. Nem? Nem ismerem a barátod mentalitását, de, ha ő elfogad, becsüld meg!!!
2013. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kötelet még össze lehet kötni ha elszakad,de a csomó ott marad.. :\
2013. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt csináltam, részegen csókolóztam mással de az én párom szakitott és soha nem bocsátott meg.

Ha már igy alakult, hogy újra összemelegedtetek és szeretitek egymást ő meg is bocsátana akkor min gondolkozol?? Én mindent megtettem volna anno egy ilyen esélyért, de sajnos nem adatott meg. Egy percig sem gondolkoznék, hogy újra megpróbáljuk-e. Rohannék vissza a karjaiba.

A tüske miatt ne aggódj az idő és a bizalom megoldja.

2013. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!