Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ez így van, akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez így van, akkor miért nem szeretne majd együtt aludni velem? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég találtam ezt a kis szöveget neten,és teljesen egyet értek vele:

"Az igazi szerelmeseket nem akadályozhatja sem távolság, sem család, sem vallás, sem semmilyen külső tényező abban, hogy együtt legyenek, mert akkor a másik a legfontosabb a világon, fontosabb annál, hogy mit mond róla a családod, a barátaid, a hited, így nincs is semmi, ami akadály lehet. Ha mégis, akkor az csak kifogás. A szerelemben mindenkinek szabad akaratából kell lépni, csak akkor az igazi...!"


Viszont a barátom azt mondta hogy egy jó ideig nem kellene együtt aludnunk (kb 2-3 év)mert a szülei sem engednék, mivel olyan helyen élünk, ahol mindenki ismer mindenkit, szokott menni a pletyka is rendesen, és ezek itt mind úgy tartják, hogy akkor jár így a fiú a lányhoz,mikor már vőlegény lenne.-.- És akkor mit mondanának...

Engem nem érdekel ki mit mondana, nem akarok másoknak megfelelni, és pláne nem úgy alakítani az életem, ahogy elvárják.

Még csak most múltam 16, lehet korai lenne még, de mondjuk jövőbe már anya is elengedné,hogy néha együtt aludjunk egy-egy hétvégén...

De hát addig nem "szabad"

Ti mit szóltok ehhez? És hogy ő is inkább e szerint él? :(

ő 18 lesz novemberben, én 16L


2013. aug. 2. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Alszom án veled
2013. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*én
2013. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom de hozzám jöhetsz bármikor aludni ;)
2013. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Didiiayer ***** válasza:

Fiatalok vagytok még és hát lehet, hogy nem ő az igazi szerelmed.

Viszont ha őt így nevelték és neki így jó, akkor el kell fogadnod. Mást nem igazán tehetsz.

2013. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az idézet az egy dolog, más az élet

ezért jó városban lakni, de ez van

Te hogy akarsz élni, majd elköltözöl, akkor úgy lesz, addig meg még eltartanak, ezt kell szeretned

2013. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de nem értem, hogy egyezhet bele, ha elvileg szeret.

9 hónapja vagyunk már együtt, és minden rendben van.

De engem nem érdekelne mit beszélnek a hátam mögött, ez az én életem, és vele akarok lenni, nem szólhatnak bele.

Anya meg is érti, ő viszont fél a pletykától-.-

2013. aug. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!