Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt a párommal és tegnap azt mondta, szeretné ha ráállnánk a babára. Ez igaz szerelem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk mi azt? Neked kell érezni.
2013. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak olyantól szeretnénk gyereket,családot,aki iránt szerelmet érzünk és érezzük,h le tudnánk vele élni az életünket.Nem?
2013. ápr. 9. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
3 hónap után még simán érezheti ezt... csak majd öt év múlva is ezt érezze, mert ha gyereket csinál, az bizony öt-tíz-húsz év múlva is ott lesz, ha van még akkor lángoló szerelem, ha nincs! Szóval én jobban meggondolnám ezt, mint hogy a rózsaszín köd által elhomályosított szavaknak higgyek... én inkább annak hinnék, ha még három év múlva is együtt lennénk, megtapasztaltuk volna a szürke hétköznapokat, túl lennénk együtt pár problémán és sikeresen oldottuk volna meg őket. Sokszor a bajban ismerszik meg legjobban a másik igazi tulajdonsága, az én véleményem az, hogy ha most beadod a derekad, akkor nagyon gyorsan egyedülálló anyává válhatsz. De ne nekem legyen igazam.
2013. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem az idő dönti el,hogy igaz-e a szerelem. Szerintem még ne akarjatok babát. Egy gyerek nagy felelősség és ha megszületik, egy jó ideig a kettesben eltöltött időtök szinte 0ra fog csökkenni. Számíta közös értékrend, jövőkép, bizalom, őszinteség, megfelelő kommunikáció, biztos anyagi háttér.

Számíthatsz-e rá, megbízhatsz-e benne? Ezek mind fontos dolgok. A szerelem mulandó és nem ég mindig ugyanakkora hőfokon.Elég stabil-e a kapcsolatotok, hogy kibírjon egy gyerekvállalást? Ez nem 1-2évre szól! Nem a gyereknek kéne megsínyleni azt, hogy korán ugrottatok bele a dologba.

2013. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki 3 hónapos kapcsolatban gyereket akar vállalni az nem komplett. Én elhiszem, hogy a dédi ángya 1 hónappal az ismerkedésük után már terhes volt és utánna 90 évig együtt voltak a papával, de az oddsok erre nagyon elenyészőek manapság.
2013. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet igaz szerelem, csak azt nem árt tudni, hogy a szerelem még nem garancia a hosszútávú jó kapcsolatra. Ahhoz ennél sokkal több kell.
2013. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azért a 3 hónap nekem kicsit kevés lenne.. először egy biztos kapcsolatot akarok, aztán eljegyzést, és utána jöhet a baba..
2013. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ez nem azt jelenti, 3 hónap az semmi, nem is ismered, fogalmatok sincs mit jelent egy gyerek, várjál mág nyugodtan, nem tudom hány évesek vagytok, de ez így marhaság N
2013. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, 3 hónap az édeskevés.


Most eszembe jutott, hogy anno -- és még azt se mondom, hogy korban éretlen voltam, 23 voltam -- mi is a gyerekeink nevét tervezgettünk a 2., 3. randin. Mi is hű de komolyan gondoltuk 2-3 hónap után, ja. Aztán mi lett a vége? Pár hónap múlva rájöttünk, hogy semmi közünk egymáshoz, tök mások vagyunk, vége is lett az egésznek.


Azóta se hallottunk egymásról, és ez így van jól, mert tök ronda vége lett az egésznek.


Na, most gondolj bele, mi lenne, ha lett volna egy gyerekem ettől az embertől. Egy életre összekötött volna bennünket a gyerek. Még a hideg is kiráz!!!


Szóval: nem. Ez egy nagy hülyeség, ha az én véleményem kérdezed. Ismerjétek meg először egymást jó alaposan. És ehhez nem 2-3 hónap kell, hanem évek...


28/N

2013. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ő33 én 26 egy ház van köztünk.Olyan mint ha 1000 éve ismerném,pedig attól,h szomszéd,nem.De vmi van.A másik felem ő.Az egyetlen ember,aki teljesen a lelkemig lát és tudja,h milyen vok.
2013. ápr. 9. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!