Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyik vállam kisebb mint a...

Egyik vállam kisebb mint a nagyobb, átmeneti állapot?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja edzek és azt vettem észre hogy a jobb vállam kisebb mint a bal. Ma is vállra edzettem, és a gyakorlatoknál szinte a jobb oldali vállamat éreztem leginkább, ez azért van mert ugye kisebb- le van maradva a baltól?


Utána olvastam ennek hogy testépítés kezdetekor eleinte természetes lehet hogy egyik oldalon kisebb mint a másik.


Csak azért kérdem hogy mégis nyugodt legyen a lelkiismeretem hogy nem az edzés kivitelezése miatt van ez a probléma. : )



2013. jan. 29. 19:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Elég rendesen elírtam a kérdés címét.. :D a lényeg kivehető :)
2013. jan. 29. 20:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Több egykezes gyakorlat kell, pl a nyomásokat is egykezesekkel végezd és a gyengébb oldalhoz állítsd be a súlyokat és arra is koncentrálj.
2013. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A koncentrált oldalemelést szerintem beiktatom, azaz csak az 1-ik oldalammal végzem a gyakorlatot: [link]


Köszi a tippet!

2013. jan. 29. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:

oks, csak úgy is értettem, hogy ne rúddal (vagy ne csak rúddal) nyomj mellről, hanem egykezesekkel menjen a fejfölé nyomás:

[link]

2013. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2013. jan. 29. 20:24
 6/6 anonim válasza:
Ne haragudj ezért a válaszért.. mivel nem a kérdésedre adok választ benne.. de most jól jött, hogy megláttam, xdddd 10 perce röhögök, pedig összességében nem is olyan vicces.. egyik vállam kisebb mint a nagyobb..XD
2014. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!