Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlvagyok már rajta vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlvagyok már rajta vagy csak átmeneti állapot?

Figyelt kérdés
A barátom pont egy hete szakított velem. Nagyon kivoltam hétfőig, amikor is anyummal megbeszéltem a történteket. A párkapcsolatom nem volt tökéletes, sokat szenvedtem a barátom miatt. Anyum és a barátnőim szerint nem bánt jól velem stb. Egyébként én is így gondolom, de hát szeretem/szerettem. Most is sokat gondolok rá, de úgy érzem képes vagyok továbblépni. Szerintetek ez csak átmeneti állapot vagy valójában nem is szerettem?
2011. szept. 28. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt nekünk kéne tudnunk?
2011. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a saját esetemet veszem alapul, hogy én hogyan reagálok ilyenkor, ezesetben azt kell mondanom, hogy átmeneti. Nekem édes kevés lenne egy hét, még egy hónap is.

De azt valóban neked kell érezned, mi van belül, mert az is lehet, hogy neked egy hét alatt is sikerülhet.

2011. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mi miatt szenvedtél ???
2011. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amiatt szenvedtem, hogy sorra csalódtam benne. Egyszer sem tudott eljönni azokra a programokra, amikre szüleim is elhívták. Volt, hogy otthagyott egy téren, meg egyáltalán, hogy én nem voltam neki olyan fontos, mint ő nekem.
2011. szept. 28. 18:16
 5/7 anonim válasza:
Merre fele laksz?:)
2011. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeged.
2011. szept. 28. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos bennem van a hiba, de én egy hét után még magamról se tudtam a legutóbbi szakításom után, annyira ki voltam készülve. 1 hónap után kezdtem úgy egyáltalán feleszmélni, hogy nem szűnt meg a világ talán mégse körülöttem... Lassan 3 hónapja szakítottunk, de még mindig nem léptem túl, messze nem. Mostanra olyan szintre jutottam, hogy átértékeltem már a kapcsolatot, megértettem, mi miért nem maradhattunk együtt, de a szívem még mindig fáj. Napközben is sokszor elfog a szomorúság, ha eszembe jut a volt barátom. Szerintem egy 1 évbe bele fog telni, mire ezen túllépek teljesen. Egyébként a régebbi szerelmeimen én is túlléptem pár hét, 1-2 hónap alatt, de ez a mostani nem ilyen.
2011. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!