Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idősek voltatok, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősek voltatok, mikor először aludtatok együtt a párotokkal? Ha a szülők nem engedik, milyen lehetőség van még?

Figyelt kérdés

A szüleink nem engedik az együtt alvást, pedig több,mint egy éve vagyunk együtt.

Van más lehetőség azon kívül, hogy várjunk amíg megkéri a kezem?(ami6éven belül biztos nem lesz) Ti mit tennétek? Hogy legyen, ha nem engedik?:( 17 és 18 évesek vagyunk.


2013. aug. 2. 22:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

inkább az ő szülei nem engedik. Még mikor program volt, akkor sem engedték meg, mert hogy mit mondanak mások -.- pedig ő a fiú. A barátom olyan, aki nem hazudna nekik, hogy pl egy barátjához megy, ahhoz túl fél, vagy nem tudom.

Mondtam neki, hogy majd beszéljen velük, de nem hiszem hogy hatásos lesz.

2013. aug. 2. 23:18
 12/23 Pendulum92 ***** válasza:
DE most akkor szexelni akartok, vagy csak együtt aludni? :D
2013. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Pendulum92 ***** válasza:

Én emlékszem, mikor 19 évesek voltunk a barátnőmmel, 3 hete voltunk együtt, és náluk ebédeltem. Este az anyukája külön ágyban akart altatni. De az apja közbelépett egy sokatmondó "nemár..."-ral, azóta nem próbálkozott. Igaz, tudja hogy hétközben (mivel együtt tanulunk egyetemen) úgy is együtt alszunk. Tulajdonképpen egy éve hivatalosan is együtt lakunk, előtte fél évig hivataltalanul :D


A régimódi szülőkre aligha lehet hatni. Akinek 50 éve ugyanaz a felfogása, nem fog megváltozni, maximum belenyugszik, de ameddig tud, foggal-körömmel erőlködni fog, hogy az ő akarat érvényesüljön.

2013. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Pendulum92 ***** válasza:
Nektek is ezt tudom tanácsolni: ha 17 és 18 évesek vagytok, nemsokára továbbtanulhattok, ott pedig egy egyetemi kollégiumban, vagy albérletben lakhattok. Ott aztán a kutyát sem érdekli, hogy ki kivel alszik. Bár lehet az albérletet megvétózzák a szülők.
2013. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Pendulum92 ***** válasza:
A kollégiumra meg mondhatjátok, hogy csak a saját szobádban lehet aludni... :D
2013. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

hát alváson kívül azt is...

de nekem 2 évem van itt a suliban, neki meg 1, amíg egyetemre megyünk. Én nem szeretnék még 2 évet úgy kibírni, hogy ne lehessen együtt aludni:/

2013. aug. 3. 00:16
 17/23 Pendulum92 ***** válasza:

Gondolom szűzek vagytok még, így ilyen ruhabolt-strand öltöző nem játszik. Igazából nyugodt körülmények kellenek ilyenkor, azt meg otthon lehetne megteremteni.


De amíg ez nem is megy, pettingelni lehet bárhol, az is jó egy ideig.

2013. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Pendulum92 ***** válasza:
Bár gondolom 1 év alatt már addig eljutottatok.
2013. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
oda el, volt már minden.
2013. aug. 3. 13:33
 20/23 Pendulum92 ***** válasza:

Hát, sajnállak titeket.


Szülőket nem fogjátok tudni meggyőzni, maximum nagyon nagy harcok árán néha engednének, de meg fog maradni az álláspontjuk.


Ahhoz, hogy együtt legyetek, sok lehetőség van, de egyik sem szüzesség-elvesztő hely. Esetleg küldjétek el nyaralni valamelyikőtök szülőjét, és a másik menjen át.

2013. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!