Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért van az szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az szerintetek, hogy a párom nem szeret kettesben bulizni járni?

Figyelt kérdés
A barátommal régóta együtt vagyunk, bulikban, diszkóban is nagyon jól tudjuk érezni magunkat együtt, de kettesben nem szeret elmenni semmi ilyen helyre, mondván "ő csak úgy szeret diszkóba menni, ha megvan a party" ...

#szerelem #pasi #gond #buli #szeretem :)
2013. júl. 12. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő úgy érzi jól magát ilyen bulikban ha önfeledten csajozhat ha éppen úgy tartja kedve. És általában úgy tartja...
2013. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MrHard ***** válasza:
Én is jobban szeretek úgy járni, hogy ha többen megyünk. Nyaralni is jobb úgy.... Ez van.
2013. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert vagy a csajoddal akarsz lenni vagy bulizni a haverokkal :D nem ugyanaz a kettő
2013. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első- Nem hinném, hogy csajozni menne, sőt, biztos vagyok benne, hogy nem, hisz nem az a lényeg, hogy nélkülem menne, csak az, hogy közös barátokkal, barátnőkkel :)

Második- Lehet benne valami, mondjuk nekem kettesben is olyan élvezetes tud lenni egy buli, vagy nyaralás, de lehet, hogy sokan gondolkoznak hozzád/hozzátok hasonlóan :)

2013. júl. 12. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Több ember, és még előtte több alkohol kell!
2013. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te lány vagy, te ilyet is szívesen csinálsz kettesben, ő fiú, és a fiúk többsége meg bulizni nem feltétlenül kettesben jár a legszívesebben.
2013. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Félreértelmeztem a magyarázatodat. Bocsi. A buli szerintem is jobb ha többen vagyunk

2013. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj,én is ilyen vagyok.
2013. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A buli épp azért buli, hogy sokan vagytok. Buliban nem enyeleg az ember a párjával. Ha csak ketten mentek, akor meg óhatatlanul ez a helyzet, hiszen féltékenykedés van belőle, ha mással táncoltok, nem?
2013. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, nekünk természetes h másokkal is táncolunk.. hiszen a buli az buli :P ebből soha nem volt és nem is lesz féltékenykedés.. és köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 12. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!