Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen felálláshoz mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen felálláshoz mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, neten találtam a sztorit de teljesen rám illik, mintha az én bnőm írta volna:


"A párommal 2 éve vagyunk együtt. Ám öt hónapja távkapcsolatban élünk, mert Budapestre ment, én viszont maradtam. A neten tartjuk a kapcsolatot. Neki ez így megfelel, hetente egyszer látjuk egymást, de nekem ez kevés. Egyre nehezebb a neten is vele, nem kapcsolja be a gépét. És ha megkérdezem, mikor költözik vissza, nem tudja. Ez van, fogadjam el. Ő olyan, hogy szeret mozgalmas életet élni, mindig benne van a dolgok sűrűjében, folyton nyüzsög, sokat sztorizik, egy társaságban mindenki köréje gyűl, hogy a szövegét hallgassák, stb.

És szerintem nem is csak a munka miatt ment el, hanem a nyüzsgő életért, a változatosságért. Féltékeny nem vagyok, bízom benne, ő nem annyira szexcentrikus, csak szereti a változatosságot és azt, ha történnek körülötte a dolgok. Sokat jár szórakozni, kicsit sokat is iszik, de tudja, hol a határ. Csaprészegen még nem láttam. Hozzáköltözni nem tudok, mert albérlőtársa van, nekem meg úgy nem jó. Egyébként ez a lehetőség fel sem merült, nem ajánlotta fel, én meg nem erőltettem.

Szeretem őt, de nem tudom, mit tehetnék, hogy a távolság ellenére is életképes legyen a kapcsolatunk. Legalábbis addig, míg visszajön, vagy nekem sikerül megoldanom azt, hogy felköltözhessek hozzá. Ő impulzívabb, nyughatatlanabb személyiség, mint én. Elég agymosást kaptam már itthon, hogy úúú, biztos megcsal. Nem tudom, mik az esélyei egy ilyen kapcsolatnak hosszútávon. Hogy tudnék rajta alakítani, hogy ne azt érezze, a nyakán lógok és irányítom?"


Annyi különbséggel h velem szakítottak emiatt :S


2013. aug. 3. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A távolság sajnos mindig betesz.:s De vannak olyan kapcsolatok, ahol mindkét félnek megfelel a dolog. Szerintem heti 1-2x találkozni az ideális, ha mindennap látná egymást a két fél, akkor az is lehet, hogy megunnák egymást, bár ez mindig az emberektől függ. A te esetedben ő nem bírta.:s
2013. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én szeretek mindent együtt csinálni a bnőmmel de ha ő nem jön, nem tudok mit tenni :S

ezzel mindkettőnket szivat :/

2013. aug. 4. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk igaz, ha nem nyitott a változásokra, akkor nincs mit tenni.:s
2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!