Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mit szolnatok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit szolnatok ha a parotok legalabb 4gyereket szeretne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
mivel én egyet se, ezért ha nem egyszerre jönnek akkor no chance:D
2013. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mármint nahh talán egyszer ráadom a fejem a terhességre.. de akkor vagy jöjjenek egyszerre vagy egy jön de akkor annyi vége a bulinak:D
2013. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha van miből eltartani és hajlandó részt venni házimunkában,nem hárul minden rám lehetne róla szó
2013. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én 3at szeretnék! ha ő nagyon ragaszkodna a 4hez, azt mondanám majd meglátjuk. egyébként lehet idővel meggondolná magát! :P de ha nem,akk még lehet azt is bevállalnám,habár nem szeretnék páros számú gyereket,akkor már inkább legyen 5...viszont az meg már túl sok,szóval a 3 tökéletes :3
2013. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy: kell nekem ez a pasi! :$ Ugyanis nekem is hasonló terveim vannak. :)

Hány éves vagy?

17L

2013. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elöször legyen egy gyerköc ha ahoz megvan a kellö hâttér és egzintencia , tisztességesen részt vesz a nevelésben és a gyerekkel járó házimunkában , emelett bírja fizikálisan idegileg és lelkileg majd ezek után ha akar/akarunk még babát akkor ok. De mindössze 2 porontyal kiegyeznék, nem csak megcsinálni de felnevelni is jövöt teremteni is kell neki.
2013. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kiröhögném...
2013. júl. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mert rohogned ki?
2013. júl. 26. 00:38
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem nagyon örülnék neki, mivel ha arra kerül a sor szeretnék egy nyugisabb családban élni, de lehet, hogyha ő is érzi a gyerekvállalás súlyát, akkor meggondolja magát, vagy ha nekem jön be nagon akkor belemegyek abba, hogy 4 gyerekünk legyen. Egyébként erről kettőtöknek kell döntenie szóval ha neked más terveid vannak és úgy érzed, nem szeretnéd, akkor beszéld meg vele.
2013. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A férjem eleinte 4et akart. De szerencsére sikerült lealkudni kettőre:) az már barátibb nekem.


A sors viszont úgy akarta, hogy egy sem lesz, hát sajnos ez van. Nem jön össze. Így maradunk kettesben.


27/N

2013. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!