Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mindig problémáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsacsoruemlos kérdése:

A nők mindig problémáznak valamin?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a nők állandóan problémáznak valamin egy kapcsolatban. Mindig van valami amin meg lehet sértődni, vagy csak lovagolni. Miért????

És ezt már több nőnél megfigyeltem a baráti társaságomban is. Miért csinálják ezt? Van erre magyarázat?



2013. aug. 3. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Nők.


Tudod, melyik a legrövidebb nevű állat a világon?


A n.

2013. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha "lovagolnak" az nem baj :D (Eheheh)


De tényleg így van, legtöbbjük sárkány főleg ha elmúlt a dopamin hatása és már nem vakok a szerelemtől. Na onnan indul el a rikácsolás meg a parancsolgatás. Na ilyenkor kell kivágni.

2013. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg röhejes, hogy ahelyett, hogy megbeszélnéd a nőkkel a kapcsolatban lévő problémáidat, arra fogod a hisztijüket, hogy vaginájuk van. Semmi összefüggés nincs, csak egyszerűbb legyinteni, hogy a nő hülye, mint megkeresni a probléma eredetét és esetleg magadba nézni.
2013. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fogod fel támadásként, akkor nincs is ezzel semmi baj.


A problémázás általában jelzése annak, hogy bajban vannak, vagy pedig törődést igényelnek. Ha segítesz, azt meg busásan meghálálják.


Akkor érdemes otthagyni, ha már tényleg mindenért személyesen téged okolnak.

2013. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

megbeszélem én velük abban a helyzetben, de akkor is feleslegesnek vélem, mivel kb 70%ban a semmin megy a "vita".

nem tudom érthető-e így.

2013. aug. 3. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:

A normálisabbja nem, vagy van annyi esze, hogy értelmesen megmagyarázza, mi baja.


Más, ha nem akar beszélni róla - mert pl. nem akarja elrontani a Te hangulatod is -, és rajtad csapódik le. Bár ez meg idióta viselkedés.


Nekem is van, hogy felhúznak, vagy bánt valami, de olyankor nem esek a barátomnak, csak magamba fordulok egy időre. Ha kérdezi, vagy elmondom, mi a baj, vagy megkérem, hogy kicsit hagyjon magamra, mert idővel elmúlik, reálisan fogom látni a dolgokat, és képes leszek objektíven - nem csapkodva, ordibálva vagy épp bőgve - beszélni róla.

2013. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó na igen. ez a befordulás is idegesítő kicsit. a nők túl érzékenyek, mindig erre a következtetésre jutok.
2013. aug. 3. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:

" a nők túl érzékenyek, mindig erre a következtetésre jutok."


Gratulálok, eljutottál a kiscsoportos óvoda szintjére! Középső csoportba léphetsz!

2013. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert így érzik magukat jól. ne vedd magadra, ők csak nők
2013. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem túl érzékenyek, hanem érzelmileg fejletlenek. Persze van kivétel, de kevés. Ugye a lányok inkább apásak, na most sok apa elhagyja a cslaádot és ezért is lehet ez az érzelmi fejletlenség.
2013. aug. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!