Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos amit a barátom mond? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos amit a barátom mond? ) : Nagyon rosszul lettem.

Figyelt kérdés

Külföldön van, még kb 3 hétig.

Lenne mivel mennem, de visszafele egyedül jönnék és anyum nem enged még egyedül, 1-2 hétre hozzá.

Barátom megsértődött, hogy anyum nem enged oda, viszont belföldön elmehetek kirándulni a barátaimmal(nemrég voltam egy napos kiránduláson) És azt mondja, hogy ha én nem mehetek, akkor mikor itthon lesz, ő sem fog lejönni hozzám!Ha én sem, ő sem, és ezt így mondjam el anyumnak.

:( Nagyon rosszul esett ez tőle. És még azt is, hogy ha anyum nem enged, és nem szereti Őt, akkor szakítsunk, mert nem Őt szánta páromnak -.- Pedig erről szó nincs, csak rettentően félt ahhhoz, hogy egyedül elengedjen, mert egy fontos személyt már elvesztett az életéből.

Mit kezdjek most vele? :( Mit mondjak neki, ha nem akar megérteni?


2013. aug. 3. 15:32
 1/5 Didiiayer ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, de a barátodnak megkéne értenie ha az anyukád nem enged téged. Én ezt nem tartom jogosnak, mert különbség van a között, hogy külföldre mész vagy csak egy másik városba. Szóval valahogy megkéne értenie , és 3 hét meg nem a világvége, majd pótoljátok a külön töltött időt.
2013. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
paraszt a barátod
2013. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátod egy p*cs :D
2013. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mindig azzal jön, hogy minden hova el tud engedni, csak oda nem...

Oda csak jövőbe engedne, most 16 vagyok.

2013. aug. 3. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátod értelmes ember lenne, akkor ő mondaná, hogy ne menj, mert egy 16 éves lánynak még nem kell egyedül külföldre utaznia!
2013. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!