Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szeret-e még vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeret-e még vagy már csak megszokásból van velem mit gondoltok?

Figyelt kérdés
15 évesen jöttem vele össze (fiu vagyok) ő 18 éves volt.kb már az 5.nap össze vesztünk és szakitottunk és futottam utánna kerestem állandoan ő erre csak kidobált ez ment kb az 5-6.honapig. Utánna változtak a dolgok mert megelégeltem.És már nem futottam utánna.Utánna kb 1 évig ez ment hogy én futok ő fut és kb minden nap szakitottunk és kibékültünk még az nap nem birtuk egymás nélkül.Lehet hogy mindig szakitottunk de sose csaltuk meg egymást és nem birtuk volna egymás nélkül ki kb 10 percig vmeikünk rögtön futott a másikért.Akkor jött a fordulo pont mikor elértük a 2évet már nagyon durván veszekedtünk és az 1 ik veszkedésnél félre lépett egy gyerekori barátjával persze rögtön visszaönyörögte magát mindent megigért megbocsáltottam 1 héttel később ismét félre lépett és persze szintén megbocsáltottam neki ezek után szép volt minden elmondta hogy aza baja hogy nem fuok utánna és szertné hogy fussak utánna ha neki rossz kedve van stb. én ezt nem vállaltam be még azokra rá hogy félre lépett kb ezek a dolgok után 1 honappal ismét félre lépett a gyerekori barátjávval én szintén megbocsáltottam.de elviselhetetlen volt a dühöm és kidobtam kapcsolatot kezdtem mellete egy lánnyal ami 3 honapig tartott és elmondtam neki/ látott minket együtt.veszekedett de megbocsáltott de már külön tud töllem lenni 5 napokat 10 napokat és utánna folyton keres és mai napig igy megy hogy vezskeszünk mert mindig van vmi baja szakitunk külön vagyunk 10 napot és jön keres szerintetek?
2013. aug. 3. 16:21
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként még mindig veszekszünk és azt akarja hogy fussak immárom 3 éve vagyunk együtt és áltig állitja hogy szeret de be valja hogy nem szerelmes és soha töbet nem lép félre!
2013. aug. 3. 16:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem nevezhető kapcsolatnak. Szerintem be kellene fejeznetek, és mindkettőtöknek találnia kellene egy olyan embert, akivel nyugodtan tud lenni, tudja szeretni, tisztelni, becsülni.
2013. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pendulum92 ***** válasza:

Ahogy olvastam a leírást, elszédültem.


Ez inkább szappanopera, nem kapcsolat.

2013. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pendulum92 ***** válasza:

Neki pincsikutya kéne, nem pasi. Mi az, hogy azt szeretné, hogy fuss utána? Ez szánalmas.


3 szor megcsalt simán, és megígéri, hogy ne mfog többet? Na persze.

2013. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 McBryan válasza:
Keres mást ennek semmi értelme!
2013. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2013. aug. 4. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!