Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok gáz, hogy szerelmes vagyok egy 26éves pasiba akinek 8éve kapcsolata van, de nem érez semmit csak megszokásból, sajnálatból van együtt a lánnyal?

Figyelt kérdés
Régen útáltam őt,aztán barátok lettünk,le is feküdtem vele többször, utána is tartottuk a kapcsolatot sőt most is szoktunk beszélni és mindig azt mondja hogy kíván engem.Ez mit jelent?
2009. jún. 18. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, hogy kíván téged! Semmi többet... a férfiak ilyen egyszerűek. Ha többet szeretne és veled akarna lenni és nem a másik lánnyal szerintem kibökné, ha nem is egyből a barátnőjének, de neked igen!
2009. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez azt jelenti hogy bejössz neki mint csaj, de ez nem igazán lehet több fizikai vonzódásnál... ha te komolyan szerelmes vagy belé, akkor ne hagyd hogy kihasználjon mert eléggé megsérülhetsz...
2009. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
hogy szexet akar tőled, de marad a másik lány mellett megszokásból.ennyi, reménytelen.
2009. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
21:35-tel értek egyett. én a helyedben lépnék amilyen gyorsan csak lehet
2009. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen,nekem mindent elmond, még azt is hogy kivel mikor hogy csalta meg a barátnőjét..

De akkor miért tesz fel ilyen kérdést hogy mit szólnék ahhoz hogy ő lenne a férjem,meg azt mondja akar tőlem egy gyereket..ez mit jelent?Köszi a válaszokat!!!

2009. jún. 18. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ez azt jelenti h hiteget h továbbra is tartsa veled a szexuális kapcsolatot. hidd el nemakar se a férjed lenni, se a gyerekeid apja.

ha meg mégis valszeg hasonló sorsra jutsz majd mint az előző csaj, majd vki másnak fogja mesélni h hogyan csal téged....az ilyen embert km-ekről elkell kerülni. ugyanis neked lesz a végén rossz

2009. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem jól átb*szott a palánkon. Egy pasi nem marad évekig megszokásból egy olyan csajjal, akit nem szeret. Ez az egész, és a házasságos szöveg is csak kamu, h megkapjon, mert csak a szexre kellesz neki. Te meg jól bevetted az egészet! Amúgy meg ha téged választ, melletted is szeretőt fog tartani, ez biztos.

Hány éves vagy? 16? 18? Annál nem több

2009. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már 20 is elmúltam!!!
2009. jún. 19. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, 26 évesen már tudja, milyen cél érdekében mit kell mondani egy lánynak!!!

És ez tényleg így is van, és szerintem "barátnak" tekint valamilyen szinten, mert neked elmond mindent,kicsit több vagy mint barát: egy nagyon "Kellemes barát" vagy számára, és látja, hogy neked elmondhatja, mert nem fogsz kiakadni sem, meg semmi, figyelmesen meghallgatod, és ez tök jó, foglalkozol a lelkével, és ennyi, meg persze mást is adsz neki..

Detto ez volt velem is anno.."Ő" is ilyen volt, közölte, hogy már megtalálta azt a lányt, aki a gyermekei anyja lesz és nem fogja elhagyni, mert már együtt vannak X ideje,én pedig túl fiatal vagyok még, de "szeret engem nagyon" ..a maga módján..

Ilyen férfiból ne kérj!! Hagyd ott!Felejtsd el!(tudom, hogy nem könnyű, talán évekbe telik..)Ez csak neki jó, téged lelki nyomorékká tesz,és nagyon nehéz az ilyet feldolgozni! Ő nem ad, csak kap..BELŐLED, MINDENT, AMI JÓ!

Hidd el nem össze vissza beszélek!

sok sikert :)

22l

2009. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
100%ban igazad van kösszi h megosztottad velem a tapasztalatodat!!
2009. jún. 20. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!