Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik napról a másikra elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem találkoztunk a barátommal. Körülbelül 2 héttel ezelőttig minden nagyon jó volt, rettentően hiányzott, vágytam rá. Aztán egyik napról a másikra bekattant bennem valami, azóta olyan érzéseim vannak, hogy szakítani kellene, lehet hogy nem is szeretem már. Szerintetek mi ez az érzés? De tényleg, egyik napról a másikra tört rám, nagyon rossz, rengeteget sírok emiatt, mert nem értem mi történik velem. 1 hét múlva találkozunk, lehet minden olyan,mint régen? L/19
2013. aug. 3. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk. Mikor találkozol kedveseddel és ránézel és megöleled abban a pillanatban tudni fogod mi a jó lépés :)
2013. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha sírsz miatta valószínüleg még érdekel,és nem teljese akarod a szkítást!
2013. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is sírok, a barátnőm miatt. nemtudom hogy mi lesz velünk. nagyon szeretem, de nagyon megbántottam ismét. fogalmam sincsen hogy szerthet e még...
2013. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szerelem nem csak érzelem. Ha látod, hogy összeilletek, tényleg jól kijöttök, jól kiegészítitek egymást, akkor ki kell tartani. Ezeken is gondolkozz el, milyen vele egyáltalán, barátilag is jól kijöttök-e, stb.
2013. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt már nekem is hasonló.

Amúgy hamar el is szállt volna,de utána még ezen kattogtam.

Gondold végig magadban,hogy miért is ne kedvelnéd.

1 hét múlva már a helyre fog állni :)

2013. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
-A
2013. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol, most csak belinkelném a tegnapi válaszomat egy tegnapi kérdezőtől, mert nincs kedvem bepötyögni megint azt a hosszút.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. --> itt a #4 és #5. választ írtam én.

Ha segítségre van szükséged vagy bármi kérdésed van, nyugodtan írj privátot, segítek amiben tudok, vagy legalább szívesen támogatlak

Sok sikert, ne add fel!

16L

2013. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkitől a választ :) Ő az első kapcsolatom, és úgy érzem, ha őt elveszíteném, egy darabig nem kellene más...egy jó darabig :( De mégis, annyira kétségbeejtő ez az állapot. Más emberi kapcsolatok terén is gondjaim vannak (korábbi,csak rossz tapasztalatok), szerintetek lehet köze a kettőnek egymáshoz?
2013. aug. 4. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!