Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A körülményekhez képest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülményekhez képest szerintetek szerencsésnek mondhatom magam?

Figyelt kérdés
Szeptember óta főiskolás vagyok ami azt elenti hogy a fővárosba költöztem. Távol a szülőktől, szabályoktól, senki nem mondja meg mit csináljak. Egész héten együtt lógtam egy sráccal (már azelőtt is találkoztunk haveri alapon), néha pettingeltünk, majd pedig le is feküdtem vele. Igazából elég tapasztalatlan ő is meg én is szex terén, óvszerrel védekeztünk. Most mégis nagyon parázok, mert azt mondta nagyon soknak érezte a cuccot, ám a gumiban igen kevés volt....mi van ha kifolyt?! Lyukas nem lehetett, mert leellenőriztük. Szóval jövő héten tudok leghamarabb tesztelni, elvileg nem volt peteérésem, de erre nem tudunk adni. Amúgy olyan furcsa, hogy leeküdtem vele, mert biztos voltam abban, hogy ilyet csak barátommal tennék, de tévedtem. Az tény, hogy nem vagyok szerelmes belé, szóval nem érintett volna rosszul, ha utána rám sem néz. De nem így történt! Mindennap felhív, hogy ugye nem aggódok nagyon, meg hogy jól vagyok-e, nem lesz semmi gond, ha mégis akkor pedig majd közösen higgadtank megbeszéljük. Azt hiszem úgymond szerencsés vagyok. Simán megtehetné, hogy ezek után magasról tesz rám, ő mégis foglalkozik velem. Szerintetek tényleg fontos lehetek neki vagy csak bűntudata van vagy miért ennyire rendes velem?
2010. nov. 6. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem bűntudat gyanús, de tévedni emberi dolog
2010. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
ez szimpla felelőségtudat szerintem.
2010. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lehet, hogy fontos vagy neki, de csak baráti alapon. akármi lesz amúgy, figyelj oda rá, mert jó, ha az embernek vannak ilyen felelősségteljes és megbízható barátai.:)
2010. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ha ez a kérdés. Ha nem volt lyukas, nem folyhatott ki.
2010. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon bízom benne. Az a baj, hogy nagyon paráztam, sőt még most is, hiszen hatalmas veszíteni valóm van ha mégis az lennék. Csak jó érzéssel tölt el, hogy nem vagyok egyedül.
2010. nov. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!