Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyan külföldivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan külföldivel aki nem beszél magyarul?

Figyelt kérdés
Én egy idegen nyelvet se tudok jól, tehát alapból azt se tudnám hogy hogyan kommunikáljunk, nehezen tudnám kifejezni magam, szerintem még évek múltán se menne olyan jól a nyelv.
2013. aug. 4. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt csak hiszed, egy átlagos nyelvet megtanulni jól kb. 2 hónap
2013. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
volt olyan tanárom aki tudott vagy 7-et, nyáron unatkozott ezért megtanult olaszul is(de nagyon ment neki az is)
2013. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha angolul tud, akkor nyert ügyed van mert az annyira nem nehéz. 3-4 hónap alatt meg lehet tanulni a középfokút.
2013. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Maradjunk a kérdésnél

Én egyébként is a saját nyelvemen szeretek kommunikálni.

2013. aug. 4. 11:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én párom angol anyanyelvű, magyarul nem nagyon tud,bár itt élünk pár éve. Nekem jó, mert már amikor megismerkedtünk is jól ment az angol (angol tanár is vagyok) és ha más párom lenne, más nyelven is meg tudnék tanulni ha ott az angol addig is közvetítőnek. Nem zavarna, épp a múltkor jutott eszembe, hogy én még "magyarul" nem is szeretkeztem senkivel, mert nekem ő az egyetlen....vicces.
2013. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én megfigyeltem, hogy angolul könnyebben el tudok beszélgetni a lányokkal.
2013. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
erre pályázok már évek óta, de nekem mindig csak magyarok jutnak...
2013. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha megválaszoltad magadnak akkor tőlünk mégis mit vársz? Ha te a saját nyelveden szeretsz kommunikálni akkor attól tartok ennyi, mert rajtunk kívül senki sem beszél magyarul és a kutya sem tanul
2013. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ok ismertem egy németet aki 10 évig próbálkozott vele de szerintem még ő sem gondolta komolyan mert egy mondatot sem tudott normálisan összerakni
2013. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak olyan külföldivel jönnék össze aki nem beszél magyarúl.
2013. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!