Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem találok így senkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem találok így senkit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezért sokan el fogtok ítélni, de nem tehetek róla, hogy nem vagyok képes olyan férfiakkal ismerkedni, akik még gyerek szinten vannak (agyilag), értelmetlenek, nem figyelnek rám, sem az értékrendemre, nem rendelkeznek minimális egzisztenciával ( ezt nem arra értem, hogy luxus autója és saját lakása legyen, de azért tudjon felmutatni valamit), ne csak a piáláson, bulizáson járjon az esze egész nap, ne tartsa az exeivel szorosan a kapcsolatot stb... jómódú, de egyszerű családban nőttem fel. Csúnya sem vagyok, szóval zavar, ha valaki úgymond nem ad magára, igénytelen, ápolatlan. Tudom, hogy így nehéz az ismerkedés, de én ennél lejjebb nem tudom adni.
2013. aug. 4. 12:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

De fogsz találni :)

Vannak ilyen emberek nyugi :)

És nincs ezzel semmi baj :) Sőt sztem helyes hogy így gondolkozol !

2013. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Erre szoktam azt mondani, hogy lehet, hogy ilyen hozzáállással ritkán lesz párod és az is nehezen, de sokkal értékesebb, tartalmasabb kapcsolataid lesznek, mintha belemennél minden vacakba, ami szétzilálja az életed.

Ha van értékrended stb. kövesd, a szerelem meg mindig akkor jön úgy is, amikor nem is akarod. :)

23l

2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy tűt keresel a szénakazalban...
2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Fogsz. Járj műveltebb körökbe, ne szórakozóhelyeken ismerkedj, mert ott nagyon kicsi az esélye, hogy találkozol egy ilyen típusú emberrel.
2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?



Én 17 évesen összeszedtem egy 24 éves srácot. Ő már tudott mit felmutatni. Van tisztességes munkája, végzettsége, autója stb. :)


Ne aggódj ez teljesen természetes, hogy egy érettebb palit keresel magad mellé, mint a nők többsége. Nem jövünk sajnos a gyerek felfogású pasikkal ezt már nagyon is jól tudom.


17/L

2013. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

miért jó neked, ha ilyen fiút találsz?

"akik még gyerek szinten vannak (agyilag), értelmetlenek, nem figyelnek rám, sem az értékrendemre, nem rendelkeznek minimális egzisztenciával ( ezt nem arra értem, hogy luxus autója és saját lakása legyen, de azért tudjon felmutatni valamit), ne csak a piáláson, bulizáson járjon az esze egész nap, ne tartsa az exeivel szorosan a kapcsolatot stb... "

2013. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
mutasson fel valamit? és te? mit tudsz felmutatni? vagy csak el akarod tarttatni magad?
2013. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy és mit tudsz felmutatni? Ja, és amit a szüleidtől kaptál az nem számít bele.

24F

2013. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
nekem is meg van mindenem, amiért megdolgoztam keményem, és kikérem magamnak, ezt a kifejezést!
2013. aug. 4. 12:21
 10/41 A kérdező kommentje:
szüleimtől sose kaptam semmit, mindenért meg kellett dolgoznom, a legapróbb dolgokért, és a suliban is kitűnő tanuló voltam, nem járok olyan szórakozóhelyekre.
2013. aug. 4. 12:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!