Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy egy jóval idősebb nővel van kapcsolatom?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok. Pár éve végeztem a fősulival és most dolgozom. Még itthon lakom szüleimmel, de már úgy vagyok vele, hogy minél előbb mennék valamerre egy külön lakásba. Csak az a bökkenő, hogy az anyagi helyzetem miatt nem nagyon engedhetem meg magamnak. Sajnos ez van... Gondolom nem csak én járok ebben a cipőben.

Kb. 9 hónapja nincs barátnőm, de úgy vagyok vele, hogy velem egy korú lánnyal már nem is nagyon szeretnék kapcsolatot kezdeni. Igazából mindig inkább a 40 körüli korosztály vonzott, csak valahogy nem mertem ezt felvállalni. Nem tudom miért... Egyre jobban úgy vagyok a dologgal, hogy már nem érdekel mások véleménye. Kb. 4 hónapja együtt vagyok egy 45 éves nővel, akiről a szüleim nem tudnak. Pedig nagyon megértjük egymást és én szeretek vele lenni. A szüleim már egyre gyakrabban pedzegetik azt, hogy mikor lesz barátnőm és pláne mikor lesz unoka. Én fel vagyok arra készülve, hogyha egy nálam jóval idősebb nővel alakítok ki tartós kapcsolatot, akkor abból gyerek nem nagyon lesz. De ha nem lesz, akkor nem lesz. Ennyi. Ezt én választottam és ez az én életem.

Csak az a dilemmám, hogy ezt a szüleim nem hinném, hogy elfogadnák. Ismerem őket és tudom, hogy milyen gondolkodásúak.

Ki mit tenne ebben a helyzetben?



2013. aug. 4. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Anya - apa bejelentésem van a számotokra; a milfeket szeretem...
2013. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak őszintén abból nem lehet gond.Igazából a kezdeti kiakadásukat meg kell értened, utána elvárhatod hogy téged is megértsenek.Párom és én közöttem csak 25 év van. :)
2013. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másképp nem közölheted velük csak úgy,hogy oda állsz eléjük,és elmondod. Az elején biztosan ledöbbenek majd,és megpróbálnak lebeszélni a dologról,de ha látják,hogy hajthatatlan vagy egy idő után csak megbékélnek Veled,és a Hölggyel! Ha Téged szeretnek akkor a párodat is csak elfogadják előbb utóbb,mert ugye nekik nem kell feltétlenül szeretni,csak elfogadni!

Sok sikert a dologhoz! :)

2013. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ledöbbennek, de inkább most mondd meg mint később. Nem tudom, hogy milyen típusúak a szüleid, de ha őszinte vagy akkor abból nem lehet semmi probléma. (legalábbis nálunk így van.)

Egyébként az unokatestvérem pont ebben a cipőben járt és az Ő szülei hamar elfogadták, hogy 18 évvel idősebb a barátnője. :) 4 éve vannak együtt és jól megvannak. Szóval az sem általánosítható, hogy egy ilyen kapcsolat halálra van ítélve...

2013. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!