Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mittegyek h a barátom többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mittegyek h a barátom többször legyen velem mint heti 2 alkalom?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 2 hónapja vagyunk együtt én Budaörsön Ő gazdagréten lakik szoval nincs egyáltalán messze a kettő egymástol és hetente csak 2x találkozunk hogyan tudnék érvelni rávenni valahogy h hétköznap legyen a barátaival ne pénteken és akkor velem 3x lehetne 1 héten?
2009. okt. 25. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Próbáld meg magyarul! Tudod, mondd el neki, h mit akarsz... Ha meg nem... hát igen, van ilyen. Ilyenkor kell mást keresni...
2009. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék ilyen barátnőt:) Ilyenkor még kéne menni a szekérnek később mi lesz akkor?
2009. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Eröszakold meg!
2009. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy néha jól esne 3xi tali mert imádod :) ismerősömnek(fiú) pont ilyen baja van ő is 3xi talit akar :) mond meg pontosan hogy mi szeretnél és teddhozzá, ha nem tetszik neki akkor harapnifogsz ;) 14/L
2009. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a 3 válaszolo hogy érti h ő ilyen barátnőt szeretne?
2009. okt. 25. 19:47
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi 2.
2009. okt. 25. 19:47
 7/8 anonim válasza:
szia! először is szerintem nem kéne elkeseredned! mert valószínűleg nagyon fiatal vagy és előtedd az élet!ha a párod nem akar veled lenni többször mint 2 akkor szerintem tedd érdekesebbé az együtt léteteket hogy akarja a harmadikat is . csigázd fel adj neki egy kicsivel többet hogy egész héten csak rád gondoljon vagyis az együtt létetekre.valószínű hirtelen vagyis hamar adtál neki sokat és most már nem érdekes . egy nő akkor igazán nő ha titokzatos.
2009. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

örülj, hogy kétszer is találkozhattok egy héten, én a barátnőmmel csak hétvégenként vagyunk együtt, de olyan is van, hogy 3 hétig se találkozunk

persze én szeretnék többször is vele lenni, de hétköznap nem lehet, mert nincs idő elmenni sehova, és ő csak akkor hajlandó találkozni, ha elmegyünk vhova

16F

2009. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!