Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelenség, ha zsíros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenség, ha zsíros hajjal megyek a barátomhoz, mert nem akarom többször mosni a hajam?

Figyelt kérdés
Régebben heti kétszer kellett mosnom a hajam, és simán kibírta egy ideig. Utána viszont elkezdett jobban zsírosodni(vagy csak én lettem kényesebb), és elkezdtem háromnaponta mosni...majd kétnaponta. Mostmár ott tartok, hogy egy napot bír ki csak a hajam! A második napon már láthatóbb, hogy zsíros. Csütörtök este mostam hajat, utána pedig tegnap este, mert Balatonon voltam. Holnap megyek a barátomhoz, és nem tudom, hogy megmossam-e. Lassan vissza kellene szoktatnom a hajamat, hogy ne ilyen gyakran mossam, hogy kibírja majd a Szalagavatót, és ne rettegjek, hogy zsíros lesz, stb. De ez ronthat az összképen? A barátomnak többször volt már zsíros haja előttem, és nem zavartatta magát, mert pl. nem volt ideje megmosni. Ugyanakkor régen a négy napos hajamra(ami akkor még nem volt zsíros), megjegyzést kaptam, hogy lelapul. AZóta félek. Inkább mossam meg, vagy fiúk, titeket nem zavarna?
2013. aug. 4. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Én fiú létemre minden nap mosom, neked is azt kéne. Egy lány ne legyen már ilyen igénytelen.
2013. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. És nem valami egészséges a mindennapos hajmosás. Biztos elfogadja, ha meg valami nem tetszik neki, és a hajad miatt elhagy, akkor még jól is jártál, hogy nem pazarolsz a fiúra több időt az életedből!
2013. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért a mérték nem mindegy.

Nem mindegy, hogy a zsíros haj alatt azt érted-e, hogy "ha nagyon megnézzük, azért nem olyan, mint a frissen mosott haj", vagy azt, amikor már csimbókokban lóg a hajad a zsírtól?

Megint nem mindegy, hogy időhiány, azaz neked nem felróható okok, vagy egyszerű lustaság miatt mész elé zsíros hajjal? Mert utóbbi azért igénytelenség.

2013. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazad van. Szerintem is egy lány legyen mindig a toppon! Csak voltam fodrásznál, és Ő is mondta, hogy szép lassan szoktassam a hajamat, hogy ritkábban mosom.

Viszont akkor szerintem megmosom.

2013. aug. 4. 23:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a púder vagy a hintőpor segíthet. egy kicsit rászórsz a hajadra, elfésülöd és ha összefogod a hajad semmi sem látszik:) ne mosd meg minden nap a hajad, nem tesz jót
2013. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem, h berag ezert. Lehet kicsit zavarja, sokkal kellemesebb a frissen mosott hajban turkalni, de gondolom rovid haju es nem tudja mirol beszelsz, mint az elso valaszolo. Nekem fiu letemre hosszu hajam van es kb. 3 naponta mosom en is, ha nincs nyilvanos jelenesem akkor pedig elhuzom tovabb is...


20/F

2013. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, az
2013. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem áll csimbókokba, csak látszik, hogy nem frissen mosott. De nem áll csimbókokba, úgy sose mennék sehova!! :D

Nem kifogásokat keresek, de most beteg vagyok, és este tudtam meg, hogy megyek hozzá, és így kedvem sincs megmosni, reggel meg vérvételre megyek korán, és nem lesz időm. Én emiatt igénytelennek érzem magam, ugyanakkor most semmi kedvem.

2013. aug. 4. 23:22
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt a hintőporosat lehet kipróbálom, köszönöm!! :)

Hát igazából ha zavarja, vissza tudnék vágni, mert Ő sokkal több dologban hanyagolja el magát. De ez meg nem róla szól, hanem inkább rólam, hogy én ne legyek igénytelen.

Feltűzném a hajam, de nagyon nem áll jól, a barátom se szereti, így nem is merem úgy hordani.

2013. aug. 4. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:

szoktasd vissza tényleg, de inkább akkor mikor nem olyan fontos

ha annyira nem vészes akkor nem kell most

(lehet hogy sampont kéne váltanod)

2013. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!