Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelenség, ha zsíros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenség, ha zsíros hajjal megyek a barátomhoz, mert nem akarom többször mosni a hajam?

Figyelt kérdés
Régebben heti kétszer kellett mosnom a hajam, és simán kibírta egy ideig. Utána viszont elkezdett jobban zsírosodni(vagy csak én lettem kényesebb), és elkezdtem háromnaponta mosni...majd kétnaponta. Mostmár ott tartok, hogy egy napot bír ki csak a hajam! A második napon már láthatóbb, hogy zsíros. Csütörtök este mostam hajat, utána pedig tegnap este, mert Balatonon voltam. Holnap megyek a barátomhoz, és nem tudom, hogy megmossam-e. Lassan vissza kellene szoktatnom a hajamat, hogy ne ilyen gyakran mossam, hogy kibírja majd a Szalagavatót, és ne rettegjek, hogy zsíros lesz, stb. De ez ronthat az összképen? A barátomnak többször volt már zsíros haja előttem, és nem zavartatta magát, mert pl. nem volt ideje megmosni. Ugyanakkor régen a négy napos hajamra(ami akkor még nem volt zsíros), megjegyzést kaptam, hogy lelapul. AZóta félek. Inkább mossam meg, vagy fiúk, titeket nem zavarna?
2013. aug. 4. 23:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnos mindig fontos, mert pont úgy találkozunk, hogy szinte csak egy-két nap telik el a találkák között.

ISkolaidőbe meg.....így is alig bírtam ki, mert iskolába elég nehézkes, sokkal gyorsabban zsírosodik.

Ez a samponváltás is jó ötlet. Hátha. Met már tapasztaltam, hogy ha mással mosom más ütemben zsírosodik.

2013. aug. 4. 23:25
 12/12 anonim ***** válasza:
A hintőporosat én nem ajánlom. Lehet hogy sokat tettem rá, nem tudom, de pár alklalom után olyan korpás lettem, hogy csak na.
2014. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!