Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok! Ti csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Ti csináltok ilyet egy kapcsolat után?

Figyelt kérdés

rossz viszonyban váltatok el egymástól és szidjátok egymást meg fikázzátok mindenkinek akivel csak találkoztok,kitörlitek egymást fb-ről és nem beszéltek egymással,mert elvileg utáljátok egymást

de egy-két hónap után meg egyikőtök fb-n felveszi a másikat isminek és lájkolni kezdenek egymásnál,de közben ugyan úgy szidják egymást

akkor ez mire jó?

minek kell felvenni meg ráadásul lájkolni is,meg kedvesen kommentelni?



2013. aug. 4. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Röviden: nem.

Ha mást nem, azért nem, mert volt, hogy jol éretük magunkat, nekem ez a fontos, én nem fogom őt ócsárolni senki előtt.

2013. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert az adott illető még szerelmes lehet a másikba, csak sértve érzi magát, mert a másik elhagyta. Így próbál gyerekes módon bosszút állni, de mégsem bírja ki sokáig.
2013. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
# 2 folyt: Egyébként nem, én nem csinálok ilyent, de velem már csinálta ezt egy lány.
2013. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem csinálnék ilyet semmi esetben sem

ha rosszul is végződött se kell mindenkinek tudnia és nem kell ennyit foglalkozni vele

amúgy ha ilyen volt, miért jelölted vissza?

2013. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

egyik ismerősönél van ez

ott a csaj törli ki és jelöli be újra de a csávó elvileg nem akar tőle már semmit és ha kérdezi valaki akkor annyit mond hogy inkább ne beszéljünk arról a nőről

de azért felveszi és lájkol nála a csaj meg kommentelget

2013. aug. 5. 00:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Se veled, sem nélküled, élni nem tudok... ♫
2013. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ostoba gyerekes viselkedés. Majd kinövik...
2013. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló szitum, csak nem pasival, hanem általános iskolás barátnővel volt. Általánosban alsóban nagyon jó barátnők voltunk, aztán összevesztünk, egész felsőben utáltuk egymást, aztán elballagtunk, gimisek lettünk (külön suliban), pár év múlva facebookon ismerősök lettünk, ha összefutottunk véletlenül, akkor mosolyogva köszöntünk egymásnak, de én szidom őt, amikor szóba kerül, és a szomszéd csajával egy gimibe jártam, őtőle visszahallottam, hogy ő is szid engem. XD Szóval van ilyen.

19/L

2013. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát akkor ti sem vagytok jobbak...

nőjetek fel!!

2013. aug. 5. 00:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Na azért nem olyan durva a helyzet, mint ami a kérdésben van, mivel ez a "szidjuk egymást" lehet kábé évente kétszer-háromszor, de ha ismernéd a sztorit szerintem megértenéd, hogy miért nem vagyok oda érte. Annyira meg nem vagyok gyerekes, hogy szándékosan hátbatámadjam, meg cseszegessem, na meg van jobb elfoglaltságom is. Élje ő a saját kis életét külön, távol tőlem, és semmi bajom nem lesz vele. :D
2013. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!