Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, soha semmi gond nem volt közöttünk, csak idén volt néhány fontosabb az eltérő gondolkodásunk miatt. Ez a 3 év olyan 3 év, hogy távkapcsolatban éltünk, mindig 2-3 havonta láttuk egymást. Most egy jó ideje együtt vagyunk már. Még anno bemutatott engem az egyik barátjának, és azóta vele is nagyon jóban vagyok. Olyan május környékén volt egy buli szerűség, akkor épp távol voltunk egymástól, és fogadásból csókolózni kellett a barátjával 1 percig. Azóta pedig amikor azt a srácot a nőjével látom, mintha féltékeny lennék vagy nem tudom mi, de ez vele is így van, amikor engem a barátommal lát. Erről a fogadásról tud a párom, de nem érdekli, mert elvégre csak egy fogadás volt. A baj ezzel az, hogy a srác, akivel csókolóztam, azóta szinte mindig amikor találkozunk bepróbálkozik, de ez a barátságunkra nincs veszéllyel, vagy hogy mondjam. Szerintetek?

2013. aug. 4. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem volt ilyen

és de, lehet

2013. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 20 (L), a párom meg 32, most le lehet szólni nyugodtan. Sosem voltam valami pasizós típus, meg olyasmi... nekem mindig is komoly kapcsolat kellett, meg egy olyan férfi, aki nem csak kihasznál, hanem komolyan vesz, és megkaptam, azt a fogadást meg 100x megbántam már, és nem akarom, hogy arra menjen rá a kapcsolat.
2013. aug. 4. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy budos kva vagy! Ha fogadasbol megbszom anyukadat az akkor nem para? Vegulis nem mert fogadas volt! Fogadasbol raverem apad pofajara is
2013. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Apám meghalt 4 éve, szóval az övére nem tudod.;)
2013. aug. 4. 21:26
 6/10 anonim válasza:

Te névtelen! Beleköpnék a pofádba. Mit szidod a szüleit? Ő élete,úgy éli ahogy szeretné. Egy ilyen szarjankó mint te,életet sem érdemel.

Kérdező: Sajnálom Apukádat. Őszinte Részvétem,és ne foglalkozz senkivel,tedd amit te jónak látsz!:)

2013. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha a korkülönbség miatt lenne valamiféle leszólás, akkor arra az lenne a válaszom, hogy apa komplexusom van, persze ezt nem érti senki, csak aki tapasztalja. Visszatérve a kérdésemre, szerintetek mit kellene tennem? Szeretem a páromat és tisztelem is, amiért van türelme hozzám, mert elég nehéz eset vagyok emiatt. A kur-váskodásra: megtehetném, de nem teszem, mert egy embert szeretek. A fogadásra: utólag könnyű okosnak lenni, akkor pedig nem akartam szégyenben maradni a többiek előtt. Vagy csak felejtsem el simán? Mert azt elég nehéz.
2013. aug. 4. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit sajnaltatod magad te kibszott hulye lany!? Kit erdekel apad? Meg a ssanalmas problemaid? Olcso konnyen kaphato kis lotyo vagy! Menj verd ki a pasid haverjanakcfogadasbol..
2013. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor egyáltalán miért írsz ide?!
2013. aug. 4. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Hallod rbanc vedd mar eszre magad! Felteszel egy kerdest aminek nincs ertelme! De nem is kerdes inkabb egy regeny! Utana pedibelkezded magad kulonbozo pontokra kiterve vedeni meg mosni! Menj aludni vagy dolgozni vagy amit akarsz! 37multam! Es amikor 20eves baratnoim voltak azok egyetlen egy dologra voltak jok.. Naiv, barmit megtesz, iranyithato szexehes! A csavod is pont ezert van veled! Elhiheteted!
2013. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!