Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csináljak. Kérlek adjatok tanácsot, mert magamtól nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Van két csaj... Az egyikkel már 1 éve lejárkálok meg ilyenek, de semmire nem jutottam vele. Tök szeretem meg vettem neki ilyen személyes ajándékokat is, meg van közös számunk is, de egy hónapban max.2* találkozunk, pedig egy városban lakunk.... Van egy másik, aki minden hónapban jön a városunkba, és vele egy egész napot lent tudnék tölteni.... Mindkettőt egyformán szeretem, és ugyanolyan szomorú lennék ha az egyiket elengedném...Tanács?

2013. aug. 5. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem mindegy, hogy melyiket engeded el, ha egyformán szomorú lennél?...


Akkor tartsd meg mindkettőt...viszont ez tudasd is velük, ne baxd át őket.

2013. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!