Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomul rám egy férfi. Ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám egy férfi. Ezzel nincs is probléma, de az a férfi a tanárom! Nagyon kérlek olvassátok végig és adjatok valami tanácsot! Mit tegyek? És ha megteszem, mi lesz jövőre? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem egy elég kínos dologban. Szóval kezdem az elején. 17 éves lány vagyok most leszek 18. Az iskolában kezdődött, pontosabban német órákon egy éve. Új tanárt kaptunk, 25 éves férfit. Ezzel nincs is semmi probléma, de kb egy hónap után kezdtem észrevenni hogy valami nem stimmel. Akárhányszor felnéztem ő nézett, ha találkozott a tekintetünk mosolygott és volt hogy kacsintott is. Ha valamit fel kellett olvasni biztos hogy én olvastam. Egyszer felszólaltam szimpla hülyeségből: ,,Most komolyan? Miért mindig én?!"- a válasz ez volt: ,, Mert szeretem hallani a hangját. ". Itt sokkot kaptam és ez így folytatódott sőt... Az egyik verseny után kezet fogtunk és mielőtt elengedte volna végig simított a kézfejemen, a szemembe nézett és szinte suttogta hogy ,, Gratulálok. Csodálatos volt. " Ilyet többet nem csinált de a nézések, mosolyok, kacsintások maradtak egész évben. Másik történet mamámnál voltam nyáron, aki elküldött egyik délután a boltba. két hatalmas zacskóval cammogtam hazafelé és valaki megszólított a hátam mögül:,, Nem kell segítség?"-hát kiállt ott persze hogy ő (Mint később megtudtam ő abban a faluban lakik)Hiába mondtam hogy nem boldogulok, kikapta a kezemből és hazáig kísért. Együtt mentünk és természetesen beszélgettünk mindenféle sablonos dolgokról: Hogy telik a nyár? stb. Aztán megkérdezte csak úgy mellesleg: ,, Van barátja?". Köpni nyelni nem tudtam rávágtam egy kurta nemet. Innentől elégé felbátorodott a végén ott tartottunk hogy meghívott vacsorázni. Elégé kiakadtam és nem is palástoltam ezt. Megkérdeztem hogy tudja egyáltalán hogy még egy évig tanítani fog?! Simán rávágta hogy tudja és vállalja a kockázatot. Úgy tátogtam mint egy hal, a legvégén odaadta a telefon számát és egy angyali mosolykíséretében csak azt mondta: ,, Gondold át!" Nyomott egy puszit az arcomra és ott hagyott a kapuban.

Leszögezem hogy megremeg a térdem tőle ( főleg ha öltönyben van ez gy nagy hibám), bevallom hogy számomra pont az ideális férfi, de mégis a tanárom!!A problémám az hogy biztos vagyok abban hogy ha nem az lenne beadnám a derekam. Ez két napja történt. Kérlek adjatok valami tanácsot!



2013. aug. 3. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mondj igent egyszer élsz :D
2013. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Tanár-diák szex level 99 rovatot olvashattuk. :)

Viccen kívül, jöjj vele össze, ha ennyire megremeg a kezed az ötösért:)

2013. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

1. lehetőség:

Bele vágtok, előbb utóbb kiderül, őt kirúgják, valószínűleg soha többet nem lehet tanár, téged meg qrvának fog tartani mindenki a sulidban.

2. lehetőség:

LE szögezed, hogy te nem akarsz tőle semmit, és megfenyegeted, hogy elárulod a tanári karnak, így békén hagy, és normális iskolaéveid lesznek, és majd találsz mást helyette.

2013. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3.) Vártok egy évet és ásó, kapa..
2013. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt osztálytársam az angol tanárnővel jött össze utolsó évben, a nő 30, 6 évig voltak együtt. Mondjuk az utolsó évben nem tanított minket, mint Kiderült ezért nem.
2013. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 nikiofficial97 ***** válasza:
100%
Ha ennyire odavagy érte,fogadd el a vacsorát.Végül is szünet van,ha esetleg nem működik ,abbahagyjátok.Nem kell mindenkinek elkürtölni ennyi az egész.Amúgy sem nagy a korkülönbség.
2013. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
ne legyél hülye hogy igent mondasz. vedd el a munkályát
2013. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak ilyen szabályok? Ezek milyen szabályok már? :D

Ne tudja senki, az a lényeg. :D

2013. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozgathattok néha iskolán kívül, esetleg korrepetálás címszó alatt is; bár nemtom, nem ismerem a körülményeket; pl mennyire laktok közel, ismerősök mennyire vannak ott; de am ilyen dolgokat lehet h nemnagyon kéne még; talán csókot se, mert hát volt itt egy olyan, hogy egy állítólagos "legjobb barátnő" beköpte a csajt meg a tanárát, szerelmesek voltak; és nyáron talán egyik teszkó mögött látta őket csókolózni, szólt a szüleinek, mert valamelyik azt mondta itten válaszban; aztán tanárt meg kirúgták.. Ott is 16 v 17 volt a csaj, pasit már nemtom; de keresztbe tett nekik egy "barát" ,szóval -.-" Nem nagyon kéne hát nemhogy nyilvános helyen se; talán meg kéne tényleg várni a 4. év végét; mert akkor már senki nem piszkálhat bele a dolgokba. Hát szerintem valahogy értesd meg vele/próbáld, h várjon még egy picit, h türelem rózsát terem; ezt az egy évet még kibírja; ha tényleg kellesz neki:) Ezt a tényleg kellesz nekit ezt ne mondd hozzá:) Hát am nemtom; még vmi ha eszembe jut ,akkor írom, de talán most még tényleg nem kéne.
2013. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes a helyzet. Szerintem fogadd el, lesz ami lesz, és nyár végén mondd, hogy ezt a tanévet szüneteljétek, aztán utána már az övé leszel. Ha ezt nem fogadja el, akkor beszéljetek, ha nincs más, hát fenyegesd meg, hogy hát akkor bizony pápá munka.
2013. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!