Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért akar mindenki szétválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akar mindenki szétválasztani minket, mert a barátnőm csinos szép én meg csúnya vagyok és nagy a kontraszt?

Figyelt kérdés
Azt vesszük észre a párommal, hogy mindenki szinte csak leszólja a kapcsolatunkat, és vigyázzak a lánnyal, nem való hozzád stb stb. Barátnőm barátnői is csak mondják a dumát, hogy jobb való hozzád, tiszta hülye vagy stb. Netán ilyen irigyek lennének a mai emberek. Olyan hihetetlen, hogy egy csúnya fiúnak szép barátnője legyen, ahol őszinte a szerelem?
2013. aug. 5. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd milyen lány? Attól is erősen függ.
2013. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csendes, kedves, kicsit félénk.
2013. aug. 5. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá, hogy bármelyikőtök hogy néz ki.
2013. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jajj..szard/szarjatok mar le hogy mit mondanak masok!:) ha tiszta szivbol szeretitek egymast, akkor masok velemenye SEMMI! es mi van akkor ha te nem vagy egy adonisz?! A baratnod igy szeret!:) a belsodert!:) nem csak a kulso szamit!! Sot..nagyon nem szamit.! A kulso az raadas egy PICIT! A baratnod baratnoi t gondolom csak a kulso erdekli..na de remelem tudtam segiteni:)
2013. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyes vagyok. Ne törődj másokkal, legyél olyan vele, mint amilyen valójában vagy! Ha megkap tőled mindent, akkor nem is kell majd neki más!
2013. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy irigyek. Ezt szerintem minden kapcsolatnál eljátsszák az ismerősök, ráadásul ebben az esetben még erőteljesen felszínesnek is tűnnek...


Egyébként hagyjad már ezt, hogy csúnya fiú vagyok, blablabla.... Ha van barátnőd, akkor valószínű, hogy neki szép vagy. Az, hogy kit látunk szépnek, az erősen szubjektív. Nem hiszem el, hogy még mindig nem jöttél erre rá...

2013. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!