Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várni?

Figyelt kérdés

Az történt hogy szakítottunk, vagyis inkább én.. Békülni akart, de én nem hagytam. Eltelt azóta pár hónap. Rájöttem hogy csak ő kell nekem, de most mással van.


21f


2013. aug. 5. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sakk matt.
2013. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha túllépett rajtad, akkor már mindegy

ha még szeret attól hogy van barátja, akkor lehet

2013. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hagyd, had legyen boldog, ha már úgy kiadtad az útját neki, biztos szenvedett akkor, miért szenvedjen még egyszer, ha netán rád jön az 5 perc és megint ki akarod dobni????
2013. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha gyenge jellem, akkor van értelme várnod, ha nincs benne büszkeség, önbecsülés...

De gondold át újra, hogy miért is szakítottál vele, és hogy később úgyis újra ez lenne. Nem lehet, hogy neked nem jött össze más, és most rossz egyedül? És csak ezért kell? (nem bántásból kérdezem, csak elég gyakran ez áll ilyenkor a háttérben, de ez téves...)

2013. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs még túl rajtam, és nem azért vagyok így,mert nekem nem sikerült mással. Nem is akarok mást végülis.
2013. aug. 5. 13:08
 6/13 A kérdező kommentje:
És azért szakítottam mert címeres barom voltam,szóval ez nem olyan hogy rám jön az 5perc és akkor...
2013. aug. 5. 13:09
 7/13 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy nincs túl rajtad? miért szakítottál vele?
2013. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem kicsit furcsa, hogy egyszer sem írtad le, mennyire szereted őt. csak hogy kell neked. nem csak szexhiányod van?
2013. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam rövidre fogni, mert nem szerettem volna egy nyálas regényt írni. De igenis szeretem, jobban mint bármikor gondoltam! Nem,nem szexhiányom van. Összekaptunk valamin ami nekem az utolsó csepp volt, aztán azt hittem jó nekem nélküle, de nem az. Megbántottam azzal amilyen voltam vele, de későn jöttem rá.. És várom hogy visszaszerezhessem, hogy a sok szart jóvá tegyem. Ja és onnan tudom hogy nincs túl rajtam,hogy ő mondta.
2013. aug. 5. 13:30
 10/13 anonim ***** válasza:
miért? miket csináltál vele? előtte meddig voltatok együtt?
2013. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!