Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várnom rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Év elején találkoztam először,a jelenlegi párommal.


Már az első pillanatban akkor még megmagyarázhatatlan vonzalmat éreztem iránta,aztán telt az idő,beszéltünk,

beszéltünk,és beleszerettem.


Május környékén jutottam el arra,hogy "kitörlöm" magamból az érzést,nem akarom elrontani a barátságunkat,meg akkor még reménykedni sem mertem,hogy ez a vonzalom kölcsönös lenne.


Nemsokára 2 hónapja leszünk egy pár,csak van egy kis probléma. Az exe egy elég önbizalom hiányos leányzó

volt,felkarolta,beleszeretett,évekig együtt voltak,

majd a csajnak olyan önbizalma lett,hogy a párom

exlegjobb barátjával lelépett.


Párom szavaival élve:

Akkor elvesztette a bizalmát a nőkben,velem is így indult

a kapcsolat,de tudta,hogy én más vagyok,bennem bízhat.


Az is kiderült,régen romantikus,kedveskedő típus volt,

most pedig felváltotta,ezzel a férfi vagyok,a férfi

nem romantikázik,mert gyengének tűnik stílussal.


Annyit haladtunk azóta,hogy időnként kimondja,hogy

szeret,elkezdett bókolgatni,becézgetni,igaz ezeket mértékkel,de amikor azt mondtam neki,hogy kicsit

beszélgethetnénk a kapcsolatunkról,az volt

a reakció,hogy az exei így szakítottak,

meg fél,hogy h*lyeséget mond,és megbántana.


De épp ezt nem veszi észre,hogy az exeihez hasonlít,

én kapom a bizonytalanságot,a kedvesség megvonást,

a falépítést,én aki komolyan szereti őt,meg eltereli

a kapcsolat témát,pedig ezzel bánt meg,hisz január

óta "tepertem" érte,és ezt kapom.


Tegnap este erre jöttem rá,és könnyes szemekkel

búcsúztam el tőle,ő meg ölelgetett,és többször

is bocsánatot kért,meg bizonygatta,hogy fél,

és megígérte,hogy hétfőn leülünk és megbeszéljük

ezt.


Bocsánat a hosszú kérdésért,csak arra vagyok kíváncsi,

érdemes várnom rá,hogy lebontsa a falakat,mert azt tudom,

hogy szeretem,és ő is engem,de ez a fal,igaz már omladozik,de köztünk áll,köszönöm a válaszokat előre is.


22/L (párom 26/F)


2013. aug. 3. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, idővel ha látja hogy te más vagy, minden rendben lehet köztetek
2013. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne,köszönöm :)
2013. aug. 3. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdemes, két lány volt az életem során, akiket nagyon szerettem, és mindkét esetben ki is használták ezt, ezért sokkal óvatosabb lettem, a páromat gyakorlatilag az első kis bakinál elzavartam(tényleg apróság volt, egy félreérthető helyzet, amit csak és kizárólag azért fújtam fel, mert korábban rengeteg hasonló, rossz tapasztalatom volt), ő viszont nem hagyta annyiban, és folyton keresett. Jó pár hónappal később azt vettem észre magamon, hogy ennél szerelmesebb még soha az életben nem voltam, és eszem ágában sincs elengedni. Sajnos van ilyen, ha hasonló ő is, mint én, és elég türelmes vagy vele, akkor mindenképp megéri szöszölni vele.
2013. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
..és még valami, az ember a saját hibáiból, tapasztalataiból tanul. Ne úgy fogd fel, hogy a korábbi barátnőihez viszonyít, azoknak a kapcsolatoknak felteszem nem véletlenül lett vége, nem úgy gondol rájuk, hogy "ohh, pedig az ilyen jó volt".
2013. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes, és pont azon a ponton vagy most, ameddig senki sem mert elmenni. Ez egy játszma. Neki kell téged meghódítania. Hallgasd meg csernus zavar a párkapcsolatában vagy milyét.
2013. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

70%

Köszönöm a válaszod,(sajnos) akkor neked is ismerős ez a helyzet,én türelmesnek tartom magam,ismerősök kérdezik is,

hogy 21 évesen,7 hónapot szenteltem egy srácnak?


Igen,mert úgy szeretem,mint még soha senkit,csak

most kicsit megtorpantam,nem az érzelmeimben,

hanem a kitartásban,ezért kérdezlek titeket,

a biztató válaszok,segítettek most.


Köszönöm még egyszer!

2013. aug. 3. 11:38
 7/11 A kérdező kommentje:

60%

Csernus úrnak tényleg vannak hasznos videói,majd

utána keresek,biztos hallok majd benne valami hasznosat.

2013. aug. 3. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen marad. Ha sokat erőlködsz rosszabb lesz.
2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Újra elolvastam: nem is vársz rá, megkaptad. Amilyen volt azt nem fogod soha megkapni mert az a múlt (a tapasztalatok átalakítják az embert), ezt meg elveszted a sok eszeddel.
2013. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Voltam ilyen helyzetben, én szívtam az ex hülyeségei miatt. A legfontosabb, hogy neked ehhez az egészhez semmi közöd nem volt, miért kell ezt mindet megértened és elfogadnod, amikor ő láthatóan sokkal kevesebb energiát fektet ebbe az egész kapcsolatba. A helyedben én keresnék valaki mást, aki nem engem büntet az exe miatt
2013. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!