Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytársam hetero én meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam hetero én meleg vagyok. Mit tegyek? Bővebben lent és nemkérek sértő kommenteket!

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy lehet e valami még köztünk a barátságon kivül. Egy csaja sem volt de már kért meg csajt hogy legyen barátnője. Szeretnék tanácsokat esetleg tippeket kérni
2009. okt. 25. 19:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%
ez a hülye b*zi lepontoz mindannyiunkat:DDD kis fartúró :DDD
2009. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

sztem beszélgess el vele erről a témáról hogy melegség és feltűnésmentesen tudakold meg tőle hogy hogyan viszonyul ehhez. Ha negatívan,akkor hagyd,de ha látod rajta h belemenne,akkor léphetsz. ezt máshogy sajnos nem fogod megtudni.

Egyébként ő tudja h meleg vagy?

2009. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Ezt neked érezni kell, a barátod viselkedésből, és ahogy hozzád viszonyul. Ha a legkisebb esélyét sem látod a dolognak, akkor tedd túl magad rajta, és ne tedd tönkre a barátságotokat. Gondolj bele, hogy összezavarnád szegényt, ha azzal állnál elé hogy szereted. Legyél türelmes, és ismerd meg (ki) a barátod alaposan mielőtt bármit tennél.


Az egész probléma pont a gyűlölködő homofóbok miatt van. Ha nem kéne a melegeknek titkolózni, akkor az ismerkedés is könnyebb lenne, így kicsi lenne annak az esélye, hogy heterora "szállna" rá egy meleg ember.

A legtöbb emberre nincs ráírva a nemi irányultsága, a pár "gejl" b.zi, akikről lerí a homoszexualitásuk elenyésző kisebbséget alkotnak. Az átlag meleg embert nem lehet csak úgy kiszúrni az utcán, főleg nem egy megrögzött felsőbbrendű hetero számára.

Ezért hát ha egy melegnek tetszik egy férfi, akkor bajban van, hiszen valahogy meg kell bizonyosodjon. Ha ma ezt tenné egy meleg, (megbizonyosodna) akkor nem kell mondanom, mi lenne a reakció.

Miért jó egyes embereknek, hogy mocskolódnak?!

2009. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Szerintem ne ajándékokkal kezdj nála, mert ezzel esetleg a barátság, és az egész közösség feléd való viszonya is megromolhat.

Valóban próbálj meg puhatolózni arról hogy mi a véleménye erről az egészről, a melegekről, esetleg más fiúkról beszélgetni, arról, van-e valamilyen lány projekt ami mostanában érdekli (de ha tetszik neki valaki, akkor szerintem hagyd).

2009. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"nemkérek sértő kommenteket!"

Esélytelen, itt tuti, hogy kapsz. Sajnos ez van, ki kell bírni őket, vagy valami olyan fórumot kéne látogatnod, ahova melegek járnak, mondjuk pride.hu.


Egyébként pedig felejtsd el! Nem mondom, persze esélyed mindig van, de olyan kevés, és olyan nagyok a kockázatok, hogy nem éri meg. Inkább regisztrálj egy meleg társkeresőn, és próbálj meg iskolán kívül (vagy iskolán belül, de mindenképpen olyannal, akiről tudod, hogy a fiúk érdeklik) párt találni.


Még valami, személyes tapasztalat: ne nagyon lovald bele magad. Nekem volt egy egyetemi évfolyamtársam, akivel hasonló helyzetbe kerültem, beleszerettem, bevallottam neki, nem viszonozta. Megegyeztünk, hogy barátok leszünk. Ettől persze én még szerelmes maradtam, és több mint egy évig szenvedtem miatta... Hidd el, nem éri meg.

2009. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
43%

amennyiben azt szeretnéd hogy a barátod rossz szemmel nézzen rád, mondd meg neki..


ha nem, akkor hagyd.. magad érdekében..

2009. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell bántani azokat akik egy kicsit másabbak mint ti fiúk? Én lány vagyok, lehet hogy pont ezért tudom őket elfogadni őket amilyenek, de mi lenne ha ti lennétek melegek? Csak gondoljatok bele milyen érzés lehet ha leb.ziznak...nem tehet róla senki hogy ilyen, nem önszántukból ilyenek, nem ők akartak a saját nemükhöz vonzódni...ez egy génhiba, köztetek bárki lehetett volna homoszexuális...

és hogy válaszoljak is, nem hiszem hogy egy hetero srácnál sok esélyed lehet, próbálkozz más srácoknál akik szintén homoszexuálisak, nagyobb sikerrel járhatsz:)

2009. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. MEglehet tényleg hagynom kéne. Regisztráltam is honlapokon ahol velem egyidős nemnagyon van (16 éves) max 18 de nagyon sok olyan akit nemlehet semmiképp elérni. van egy Lányproject-je ami kezd kialakulni és sajnos télleg tulkéne magam tenni ezen. egy forrófürdő segitett kitisztitani az elmém. egyébként Fiú csak egy tudja a suliban hogy meleg vagyok (Őis az és a honlapon ismerkedtünk meg :)) de ö nemjár velem, mindegy még van 1 lányismim aki tudja és nemutál. Sőt még jobban kötődik. Meg ráadásul nem a magamutatós cs.ra b.zi vagyok. Megpróbáltam nemegyszer visszafolytani de nemtudom. Szal olyan életet akarok mitn bárki más. Melegfelvonulás nélkül. és egy Helyes izmos pasi mellet :)
2009. okt. 26. 09:44
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
a gayrandiparty-n már 24-től vannak fent fiúk
2009. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
14
2009. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!