Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűn ha beleszeretek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn ha beleszeretek a legjobb barátnőmbe és ő belém?

Figyelt kérdés
Én 50 km-re lakok tőle és borzalmas ez az állapot hogy csütörtökön még legjobb barátok voltunk most meg már szerelmesek vagyunk egymásba... és nem tudjuk mit csináljunk amíg önállóak leszünk. Mind a ketten 14 évesek vagyunk. Ja és tévedés ne essék ő lány én fiú.
2009. okt. 25. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

nem,de ha szakítotok,utána nemlesztek már olyan jó barátok:/

szerintem

2009. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha jártok és szakitotok*
2009. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem járunk.
2009. okt. 25. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem bűn dehogy!!! Jó dolog! Bár igen nem lesztek utánna már barátok ha szakítotok. de szerintem járjatok!!
2009. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

14 evesen ne csajoza ^^, menje csinalj hasznosabb dolgott.

ugyse o lesz az "igazi" aze meg folos az idot elbaszni, kezdje csajozni 2-3 ev mulva

2009. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez olyan hülye szöveg...-.-" 14 éves korban dől el általában hogy melyik nemhez vonzódik az ember:) Csak tényleg durva hogy a legjobb barátnőd..:S Ha fontosabb a abrátság ne járjatok. Bár ez így is nagyon nehéz lesz...
2009. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy az utolsó előtt válaszolónak igaza van mert tényleg egy hete azt mondtam hogy semmi értelme ennek hogy folyton járni kell valakivel. De most ez ÍGY olyan jó.
2009. okt. 25. 22:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg az hogy "bűn" az durva szó, csak hát na, értitek.
2009. okt. 25. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha igazi (kölcsönös) a szerelem, akkor nyertél. Ha nem, akkor duplán vesztettél. És ennél többet már ne is akarj, mert erőlködni érdektelen.
2012. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Áhh de régen is volt ez :DDD

Azóta már rá jöttem hogy meleg vagyok és most egy boldog párkapcsolatban élek egy férfival :D szóval whatever :D

2012. jún. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!