Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit veszekedtek a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit veszekedtek a pároddal?

Figyelt kérdés
Mennyire komolyak a vitáitok? Mióta vagytok együtt? Kort is írjatok légyszi.
2013. aug. 5. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Havi 1-2 vita minimum becsúszik,nagy átlagban egyátalán nem komolyak csak túlteng bennünk a feszültség és máshogy nem tudjuk levezetni,álltalában pár órán belül lecsillapodnak a kedélyek és átbeszéljük töviről hegyire a dolgokat aztán minden rendben lesz. 8. éve kor 22
2013. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam veszekedni, nem tudok és utálok is...
2013. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán veszekszünk, de akkor veszekszünk. 10 éve vagyunk együtt, és láttam már nem egy párt akik sose veszekedtek, de már nincsenek is együtt. Olyan nincs hogy mindig mindenben egyet ért a két fél, és ha ezt magukba fojtják akkor egyszer az egyik fél be fog sokallni.
2013. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 éve, sajnos az utóbbi időben egyre többet, kis apróságokon is már :S
2013. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon ritkán.

17L 24F

9 hónap.

2013. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre többet :(


A párom örökölt egy házat még 3 éve amit most januárban eltudott adni elég jó árat kapott érte. Mivel innen nagyon messze volt így nem akartunk beköltözni inkább eladta.

Az árából vettünk itt a közeli faluban egy házat nagy telekkel és egész jó a kis házikó, csak 5 millió ft volt, és még több mint a pénz fele megmaradt.

Májusba lett megvéve azóta ideköltöztünk anyósékhoz hogy ne kelljen albérletet fizetni hogy legyen pénzünk a felújításra, átalakításra meg 3 helyiséget építünk hozzá.

Sajnos a vitánk itt kezdett el sűrűsödni, anyósomékkal nagyon jól kijövök, gyakorlatilag külön részen lakunk csak a konyha ami közös, nincs is ezzel baj de a párom nagyon keveset van itthon mert munka után egyből megy ki a házhoz és csinálja. Már június óta volt 1 hétvége amikor itthon volt, többi hétvégén mindig a háznál van és csinálja folyamatosan ezzel nincs is baj csak engem egyre jobban elhanyagol, igazából én is lemegyek mert a mi szobánk a fürdőszoba meg a wc már készen van teljesen azokat én takarítom meg minden, plusz elkezdtem összepakolni a cuccokat is mert augusztus 20. ra már kész lesz a konyha, meg a nappali is. Utána még 2 szobát csinálnak meg a régi fürdőszobából mosókonyha lesz a másik pluszba hozzáépített helyiségből meg ebédlő és a tetőtéren is 2 szoba ami még nem lesz befejezve, aztán jön az udvar plusz a pakolás. És azon vesztünk legutóbb össze, sajnos nagyon hogy milyen térkő legyen kint, mekkora legyen a kocsi beálló mert a párom 3 helyet akar mert simán van annyi hely de bőven elég lenne csak kettő, és több füvest részt akarok, a hátsó kertünk is teljes mértékben füvesítve lenne plusz egy sziklakert és egy kis veteményes hobbikert is lenne csinálva meg hátul a fatárolónál meg a garázsnál a párom minden áron akar tyúkólat, de nem értem hogy minek mert úgyse lenne időnk rá hogy foglalkozzunk velük, meg büdösek, hangosak, de a párom ragaszkodik hozzá, és ezen ment a cirkusz hogy mit hová tegyünk, meg múlthéten azon vesztünk össze hogy hova tegyük a nappaliba a tv-t mert aszerint teszi be a konnektort is.

Sajnos mindannyiunkon itt a feszültség, a párom is már ideges mert közeledik a hidegfront ami esővel járhat és a tető még nincs teljesen kész, és most fél hogy a befejezett munkák kárba vésznek, megértem de folyton rajtam vezeti le.

Anyósom is már engem vigasztal és már próbált beszélni a párommal hogy kicsit vegye takarékra magát.

kb 1 hónapja megbeszéltük hogy az augusztus 20. ai hétre vegyünk ki szabit, menjünk el 2-3 napra valahová egy picit nyaralni majd utána kezdjünk el lecuccolni és most közölte hogy ne menjünk mert inkább csinálná a dolgokat hogy minél előbb letudjunk oda költözni és hogy minden oké legyen télre, majd jövőre elmegyünk 1 hétre. Ezen borultam ki a legjobban akkor 2 órán keresztül sírtam és a párom meg agresszív módon üvöltött hogy mi a francért bőgök már örüljek hogy lesz saját házunk amiért hitelt se kell fizessünk meg albérleti díjat sem, és a munkahelyünk is csak 8-10 km-re van, pedig nem értette meg hogy nem ezért sírok, de egyszerűen kiborított lelkileg.


Mindketten 25 évesek vagyunk. és lassan 4 éve vagyunk együtt.

2013. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most veszekedés, vagy vita? A kettő nagyon nem ugyan az.

A veszekedésnél a felek le akarják győzni a másikat, akár a racionalitáés rovására is (gyakran emelt hangerővel). Ezzel szemben a vita egy konstruktív dolog, valaminek az eldöntése a cél és normál hangerőn, érvekkel zajlik.


Veszekedni mi nem szoktunk, vitázni igen, mostanában gyakrabban, mert éppen költözés előtt állunk, több a konfliktus.


28/N, 35/F

2013. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viszonylag sokat vitáztunk eddig, de nem komolyakat.

Elsősorban én eddig féltékenykedtem ok nélkül és ez szült vitát, de ahogy telik az idő kezdem elhinni, hogy tényleg velem akar lenni, kezd több önbizalmam lenni, és így már emiatt nem nagyon vitatkozunk.

Másrészt meg anyagi dolgokon szoktunk még.

Máson nem.

De igazából az első probléma már megoldódott azzal, hogy most már nem féltékenykedek, a második problémát is megbeszéltük a múltkor, szóval mostmár egy ideje nem is nagyon vitáztunk de ha lenne valami, akkor ezek miatt lenne.

De nem komolyak, nem ordítunk egymással, nem vágunk a másik fejéhez csúnya szavakat, csak beszélgetünk és próbáljuk a másikat meggyőzni, aztán el is felejtjük, szóval sosem vagyunk haraggal a másik irányába.


20/L és 30/F


10 hónapja vagyunk együtt

2013. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi mostanában sokat vitázunk sajnos,és ezt a távolság hozza ki,és az abból fakadó dolgok.
2013. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!