Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kapuzárási pánik" ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kapuzárási pánik" ilyenkor?

Figyelt kérdés

16 éves meleg srác vagyok, elég pesszimista, és nem látok sok esélyt arra, hogy egy igazi meleg FÉRFIVAL legyen kapcsolatom a jövőben és ez elég elkeserítő.

Manapság alig látni az olyan utcán tízen-húszon éves srácokat, akik férfiasan néznek ki. Rózsaszín csőnaci, rikító neonrózsaszín póló... nem is sorolnám tovább. Egyáltalán nem az ilyenekre bukok. Sőt! Inkább a mackósabb, izmosabb, férfiasan öltözködő hapsik jönnek be, mivel én is ilyen vagyok (az ellentétek vonzzák egymást, de nem minden esetben). Egyelőre a tanulásra szeretnék koncentrálni, de ha eljön az idő, nem szeretnék koppanni. Valószínű, hogy túlreagálom a dolgot? Hol ismerkedhetnék a későbbiekben ilyen férfiakkal komoly kapcsolat céljából?



2013. aug. 5. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt is akár!

Ha Bp-i vagy írj!

29 F

2013. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan lehetetlen, ne aggódj. :)
2013. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedi az eseted,

egyébként, nem is ajánlatos előbb kezdeni...

Ráérsz, van időd! :)

Sokan, pl. én, meg több barátom is (Egy Budapesti is :D )nem kezdte előbb a társkeresést.

19/F

2013. aug. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!