Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha pasitok lányokkal találkozna internetről csak barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
Korrektül elmondja kivel találkozik és miért, hogy csak barátkozás céljából stb.
2013. aug. 5. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hazudik..tul aniv vagy...és igen zavarna
2013. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne barátkozhatna lányokkal? Az én lányismerőseim nagy része folyton pasikkal barátkozik akkor is, ha párja van.
2013. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha vele azonos neművel, akkor nem.
2013. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A kortól függ, ha 20 alatt akkor megcsal. :)
2013. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Didiiayer ***** válasza:
Azt nem értem miért lány barátokat keres. Szóval ha lennének lány barátai nem zavarna viszont az, hogy konkrétan lány barátokat keresne az már egy kicsit igen, de amíg őszinte és látom, hogy meglehet benne bízni addig elfogadnám.
2013. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
komolyan bevetted ezt a dumát ? jajj te lány :)...
2013. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy félre értések végett én vagyok a pasi, aki találkozni szeretne csajokkal, mert nekem midig lány barátaim voltak, csak nem tudom mit szólna a barátnőm.
2013. aug. 6. 00:35
 8/12 anonim ***** válasza:
és miért nem elegek neked azok a barátaid akik most vannak ??
2013. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
zavarna hát. és a legtöbb barátnőt/NŐT zavarná aki szerelmes.
2013. aug. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as

Mert minden barátom külföldre ment, alig maradt itthon egy kettő :(

2013. aug. 6. 02:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!