Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alkoholista az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkoholista az összes csávó, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Most tudatosult bennem, hogy eddig egy olyan fiúm sem volt, aki nem ivott vagy drogozott volna napi szinten. Átlagos lány vagyok, egyetemet végeztem, nem sok fiúm volt eddig, 4-5, de nem csak ők ilyenek, hanem azok is, akik egyébként tetszenének. Mi ez, normális? Az utolsó csávómat emiatt hagytam el, mert tudom, hogy hosszú távon nem akarok így mellette élni. Keressek még valakit, aki kevesebbet iszik, vagy fogadjam el, hogy ilyenek?


25/l


2013. aug. 6. 00:57
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, szerintem nem sokat csajoztál eddig, én még a normálisak közé tartozom. Nem járok dizsibe, egyszer voltam, de soha többet
2013. aug. 6. 02:30
 22/53 anonim ***** válasza:
81%

"Nem őrültek, ha körülnéztek a környezetetekben hány olyan arcot tudtok megszámolni, aki napi szinten iszik? Én el sem kezdem"


Hát én azért kevés olyan pasit tudok,aki napi szinten iszik!

Szóval érdekes körökben mozoghatsz csajszi,és az ismerőseid is elég érdekesek lehetnek!

Ha azt mondod,rengeteg olyan pasit ismersz,aki napi szinten iszik (ez már alkesz kateg.)akkor mi a fészkes fenét csodálkozol azon,hogy folyton drogos,és alkesz pasikba botlasz.....egyetemet végeztél?

Hát nem látszik,már bocs!

2013. aug. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Ne romkocsmákban keresgélj.
2013. aug. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 Sertés ***** válasza:

Utolsóknál a pont!

Ami engem illet, idősebb és tanultabb vagyok nálad (ez tény) és talán tapasztaltabb és értelmesebb is (ez feltételezés). Ebből adódóan én már pár apró jelből leveszem, kivel-mivel kár foglalkozni, mert halott ügy. Nekem nem kell hónapokig feküdnöm egy alkoholista alatt hogy megvilágosodjak...

Sajnos, rengeteg hozzád hasonló helyzetű lányt láttam már elsüllyedni a környezetemben, ezért próbáltalak kissé felrázni, bár ez nem sikerült. Így félő, hogy amint 30 múlsz te is csak egy depis yorki sétáltatóvá válsz.

Jó éjt!

2013. aug. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Hehe itt a GYIK-en már évek óta, bármit kérdezek, mindig szerencsétlen hülye ...lányként.. végzem és lehordanak a földig a kedves segítő tanácsadók. Nem ellenetek mondom, csak tény. Erre valószínűleg sokan azt gondoljátok majd, biztos azért, mert igazából is az vagyok, pedig kevesen vannak akik tényleg annyira le vannak aljasodva mint amit konmentelnek rájuk
2013. aug. 6. 03:19
 26/53 anonim ***** válasza:

apukád nem alkoholista véletlenül???

pszichologiailag bizonyított tény, hogy a lányok legtöbbször olyan fiúkat találnak "vonzanak" akik olyanok mint az apjuk. személyiségileg, vagy szokások szempontjából.

vagy csak züllött társaságban mozogsz. keress magad köré rendes embereket!

2013. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

"Nem őrültek, ha körülnéztek a környezetetekben hány olyan arcot tudtok megszámolni, aki napi szinten iszik? Én el sem kezdem"


Őszintén szólván 100-ból 1!!

Szóval kicsit szerencsétlen vagy-.


És amúgy mennyi az a napi szintű ivás?

2013. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Többen feszegetik itt az apukádat, de nem reagálsz... Én is arra gyanakszom, hogy apuka vagy nagypapa masszívan ihatott.


A másik: ha állandóan olyanokkal jössz össze, akik nem méltók hozzád, akkor ez biztos jele annak, hogy az önbecsülésed, önértékelésed romokban hever... És lehet egy jó adag önsorsrontás is benned...

Javasolnék egy komolyabb önismerei munkát, mondjuk pszichodráma vagy pszichoterápia.


Minden jót!

2013. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Nincs alkoholista a családomban, apukám sokáig sörözött napi szinten de töményet sosem ivott és 3-4 éve teljesen abbahagyta. Az igaz, hogy az önbecsülésem nincs teljesen rendben, lehet tényleg megyek majd pszichiáterhez, csak mindig az az érzésem, hogy olyan komoly gondom nincs amivel ne zavarna el egy pszichiáter, hogy minek megyek ha nincs semmi traumám
2013. aug. 6. 14:40
 30/53 anonim ***** válasza:
Az pszichológus akire te gondolsz. Milyen diplomád van?
2013. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!