Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alkoholista az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkoholista az összes csávó, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Most tudatosult bennem, hogy eddig egy olyan fiúm sem volt, aki nem ivott vagy drogozott volna napi szinten. Átlagos lány vagyok, egyetemet végeztem, nem sok fiúm volt eddig, 4-5, de nem csak ők ilyenek, hanem azok is, akik egyébként tetszenének. Mi ez, normális? Az utolsó csávómat emiatt hagytam el, mert tudom, hogy hosszú távon nem akarok így mellette élni. Keressek még valakit, aki kevesebbet iszik, vagy fogadjam el, hogy ilyenek?


25/l


2013. aug. 6. 00:57
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

Rohadj meg,ma se alszom XD

Nem én tehetek róla,hogy bírnak az őrültek :D

2013. aug. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Nem őrültek, ha körülnéztek a környezetetekben hány olyan arcot tudtok megszámolni, aki napi szinten iszik? Én el sem kezdem
2013. aug. 6. 01:22
 13/53 anonim ***** válasza:

Félre érted,bocsi :)

Az őrültek engem szerettek,de még látatlanban is megtaláltak. Ezt a linkelt kép miatt mondtam Szirénnek :)


Amúgy tényleg van ilyen,hogy 1-1 típust bevonz az ember valamiért.

Hacsak nem kocsmában ismerkedsz :D

2013. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
*Félreérted
2013. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen, hogy valaki csak az ilyen kétes alakokat vonzza magához. Hogy miért, azt nem tudom. Valahogy tudat alatt működik ez szerintem.


Egyébként én viszonylag absztinens vagyok, nem cigizem, sőt még kávét sem fogyasztok. Alkoholistát vagy drogost pedig egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyit ismerek és még azok is viszonylag jó embernek mondhatóak.


25/F

2013. aug. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 Sertés ***** válasza:

Keresgélj csak tovább kitartóan az éjszakában!

Csak aztán nehogy a te aktuális fiúd is megjelenjen itt egy hasonló, pl: Miért kiégett k...a az összes csaj, aki tetszik? kérdéssel...

2013. aug. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiégett k.. va
2013. aug. 6. 01:38
 18/53 anonim ***** válasza:
60%

Apukád is piálgatós?

Egyébként nem tudom honnan szedsz össze ilyeneket. Egy fiatal értelmiségi nehezen tud ilyen lenni, ha mellette minden reggel dolgoznia is kell járni.

2013. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
88%
utolsó nagyon tévedsz:)
2013. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 Sertés ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy az vagy, bár eddig jó úton jársz...

Érdekes, az én ismeretségi körömben nincsenek piások, drogosok, de még tetkósok és dohányosok sem. (Bár az is igaz én nem a dizsiből ismerkedem.) Viszont kifutnék a világból, ha egy olyan nővel találkoznék, akiről megtudnám, hogy, 25 éves korára összejött már 5 alkesszel, ráadásul mindezt egyetemi végzettséggel...

És bocs a kendőzetlen őszinteségemért!

2013. aug. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!