Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mivel tudnám feldobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivel tudnám feldobni az adott szituációt?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két éve együtt vagyok.

Múlt héten jött haza a nyaralásból, és nagyon hiányoztam neki, az a pár nap nagyszerű volt, mikor találkoztunk közvetlenül utána!

Tegnap szintén átmentem hozzá, és elég érdekes kis nap volt. Én beteg is voltam. Elfelejtettük megbeszélni, hogy hol találkozunk, így szegény az állomáson várt, én meg a háza előtt, de megtaláltam végül(ezzel kapcsolatban kiis írtam egy kérdést:-)). Miután megérkeztünk, egyből nekem esett, majd miután kielégült felöltözött, és kaját csinált, majd leült a tv elé. A tvjükön lehet zenét hallgatni, így kb 30 perc azzal telt el, hogy csendben ültünk egymás mellett, Ő meg zenéket meg videókat keresett. Alig ért hozzám. Ha én kezdeményeztem arra vevő volt. Mivel halálra untam magam, kissé rámásztam, de semmi. Utána mondtam, hogy elmegyek a mosdóba, nem is reagált, utánam se nézett, semmi. Visszajöttem, és örömmel mutogatta a zenét, amit talált. MAjd ettünk, és társasoztunk. Utána szintén játszottunk a tvjükön, mert az anyukája rendes kaját csinált nekünk.

Majd lementünk, és a számítógépén kockultunk. Kb egy óra kockulás után közöltem, hogy fáradok, mire azt mondta, persze poénosan, hogy te szegééény, és kokcultunk tovább. Gondoltam veszi a célzást, de nem, így megmondtam neki, hogy nem néznénk mondjuk filmet? Aztán ugyanúgy játszottunk, majd megkérdezte, miután levágtam egy unott fejet, hogy szeretnél filmet nézni? Én meg hagytam az egészet a csudába. Utána kihívott minket az apja játszani, azzal elment az idő.

Egész nap próbáltam rámászni, hogy kicsit intimebb legyen köztünk a dolog de nem volt vevő rá, gondolom nem akart több olyan dolgot aznap. De ilyenkor hogy tudnám magamra felhívni a figyelmet? Ha hosszabb csókot adok, elveszi a fejét, ha megcsikizem, elveszi a kezem, ha verekednék játékból, ilyenkor nem vevő rá.


2013. aug. 6. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Például mondd meg neki, hogy ne legyen ilyen önző, hogy ő kielégül, téged meg "lógva hagy". Persze nem kell ilyen nyersen, de szerintem egyszerűen próbálj beszélni vele erről, hogy neked milyen igényeid vannak és nagyon rosszul esik, hogy miután ő megkapta tőled, amit akart, téged ilyen szempontból le se ...
2013. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Azt kifelejtettem, hogy arról nem tehet.:( Nekem általában fájni szokott, és nem tudom élvezni, ha csinálja(lefeküdni még nem feküdtünk le). Meg egy idő után feladja. Mondtam már neki, hogy jól csinálja, de lehet beszélek vele akkor erről!

2013. aug. 6. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Lassan 2 év után nem feküdtetek még le?:D ezen meglepődtem, de persze minden párnál máshogy megy. Egyébként akkor ez a "neked esés és kielégülés" mit takar konkrétan? Mellesleg ha ennyi idő után is fáj neked, amit csinál, akkor ott valami nem okés, ebbe ne nyugodj bele! Vagy próbáljatok ki valami más módszert, hogy te is élvezni tudd, vagy menj el orvoshoz, hogy nem-e valami fizikai problémád van, és azért a fájdalom. Szerintem egy pasinál ilyenkor alapnak kéne lennie, hogy mindent megtesz azért, hogy te is élvezd, így nem értem miért nem foglalkozik ezzel mélyebben..
2013. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért nem feküdtünk le, mert még nem volt lehetőségünk. Az anyukája még nem engedi.:)

A nekem esés csak tegnap volt, azt takarta, hogy egyből fogdosott, simogatott, elkezdtük egymásnak csinálni, majd mikor elkellett mennie kiment a mosdóba, elment, visszajött és felöltözött.

Régen napi kétszer esett nekem, de ez napi 1 lett mert fáj neki.

2013. aug. 6. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Jól gondolom, hogy mindketten még elég fiatalok vagytok, és mindkettőtöknek ez az első ilyen kapcsolata? Konkrétan mit csinál, amikor fáj neked? Ujjazás? Elég nedves vagy? Finoman csinálja? Ha gondolod, írhatsz privátban is.
2013. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!!!! :)

Igen, az első ilyen kapcsolatunk.:) Hát ujjazást csinál, és általában szúró érzést érzek. Pedig eléggé felszoktam izgulni. Viszont van, amikor egyáltalán nem jön elő. Kicsit olyan érzés, mintha a körme szúrna(nem az szúr, csak ehhez tudom hasonlítani az érzést). Próbál vigyázni, mindig megkérdezi, hogy fáj-e, vagy lassabban csinálja, ha látja, hogy rossz, simogat, puszilgat, direkt igyekszik felizgatni előtte.

2013. aug. 6. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég nedves is vagy? Síkosítót próbáltatok használni? A szúró érzés olyan szúró-csípő és akkor jön elő, amikor picit mélyebbre nyúl? Vagy inkább olyan, mintha felhorzsolna belülről? Előbbi esetben a szűzhártyád miatt van, utóbbi esetben meg alaposan nézzétek meg azt a kezét, ujját, amivel csinálja. Nem minden fiú tud jól körmöt ápolni, van, hogy levágják és csücsök marad utána, nem reszelik le rendesen, vagy egyszerűen csak a körömágy bőre a szegletnél meg van keményedve és az karistol.
2013. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönööm!:)

Síkosítót még nem próbáltuk. Igazából a nedvességnek nem érzem gondját, mert általában eléggé az szoktam lenni. Hát van amikor épp hogy benyúl, és már akkor érzem a szúrást(nem horzsolás,inkább ilyen kis szúrás. Van amikor meg csak ha gyorsan csinálja, vagy mélyebbre nyúl. Gondolom ez a felizgulás mértékétől is függ. Megfogom nézni a körmét, ez nem rossz ötlet! Erre még nem is gondoltam. Ha csak ez okozza, az megnyugtatna.:)

2013. aug. 6. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán okozhatja, ha mindjárt az elején érzed. A síkosítót is próbáljátok ki pluszban, az is segíthet. Meg az is lehet, hogy mikor először benyúl, te még picit szűk vagy, ilyenkor is előfordul, hogy kellemetlen míg hozzá nem tágulsz. Sok sikert a gyakorláshoz! :)
2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!