Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdeklem e még vajon a csajt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem e még vajon a csajt? Rengeteg msn, majd talik. Bejöttünk egymásnak ez biztos. Viszont nem mertem lépni soha.5-6tali volt. Ezt megunta. Majd se tali tobb és msn mar alig alig vagy nem is.

Figyelt kérdés

Egyszer viszont meseltem neki h. egy csaj azt mondta h. rajtam agyalt egesz nap.

Erre mondja h. o is aznap igy volt. Eddig mindig en vetettem fel a tali kerdeset, de hirtelen megkerdezte h. talizunk e jovoheten.En imadom meg mindig de o sztem csak dumalni szeretne.nem biztos h. akar is mar komolyabbat tolem mint dumalas.vagy szerintetek ebbol lehetne meg vmi kapcsolat? esetleg valjam be neki h. nem birok rajta kivul masra gondolni?mert nem birok.


2009. okt. 26. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok. Ha nem kapok elég és bíztató visszajelzést egy pasitól, akkor lelépek. Söt, ha azt látom, hogy más nöhöz húz... attól totálkáros tudok lenni.... Minden illúzióm elveszítem. Talán bíztatnod kellene, s olyan apró jelekkel elöhozakodni, hogy vegye észre, hogy komolyabban érdekled... de úgy, mint nö. Nem pedig mint haver. Ez a "haverom vagy" felállás megy egy darabig, de ha nincs kellö visszajelzés, akkor késöbb nem minösül át a kapcsolat komolyabbá... s akkor nem marad majd más, mint végighallgatni a pasis-story-jait... s olyan státuszt betölteni, hogy a válladon sírja ki a csalódásait. Szóval lépj, amíg nem késö!!!!
2009. okt. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is csaj vagyok és igaza van az előttem szólónak, ha nem jelzed neki, hogy ő kell , akkor ne várd el, hogy majd kitalálja, vagy elkezd nyomulni! Úgyhogy gyerünk, mondd meg neki, végülis mi a legrosszabb , ami történhet? ;)...csak bátran
2009. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!