Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok féltékeny? Mit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny? Mit. Tegyek? Bővebb lent

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Az első négy hónap tökéletes volt. Attól kezdve viszont megváltoztunk, màrmint inkább feljöttek olyan tulajdonságok, amiket eddig nem ismertünk!

Pl hogy ő a szemem láttára is megnéz más lányokat. Biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, és hogy szeret, de ettől kezdve érzem hogy valami változott.

Féltékeny vagyok, de nem arra, hogy megcsal, hanem hogy nem vagyok neki elég jó, és elhagy. Amióta nyár van, és alig találkozunk, egyre többet veszekszünk, mert kb 4 hete alig sőt, soha nem mondja, hogy hiányzom vagy hogy szeret, miközben előtte sűrűn tudatta velem.

Ha együtt vagyunk, nincs probléma, minden tökéletes, még ha szexelni nem is tudunk.

Miért változott meg ez benne? Elmondása alapján, ő nem vette észre, és sajnálja. Lehet hogy csak a távolság a baj? Mert előtte minden nap együtt voltunk, most meg alig látom... 3 hetente pár napot!

Mit tehetnek hogy ne féljek ennyire hogy elveszítem? Hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Ő egyáltalán nem az, mert tudja hogy nincs oka... És nekem sincs, de én alapvetően bizalmatlan vagyok egy előző kapcsolatom miatt...

Valaki ötlet? Nem akarom tönkretenni a kapcsolatunkat...


2013. aug. 6. 13:21
 1/8 Pendulum92 ***** válasza:

1. A féltékenység önbizalomhiányból fakad. A féltékenykedéssel csak azt erősíted, amitől félsz.


2. A ritka találkozás miatt elveszti a kapcsolat az intimitását, felszínessé válik. Ez van akkor is, ha valaki nem tesz semmit a kapcsolatért, csak együtt élnek. Elhidegülésnek nevezik, ez miatt lehet a másik problémád.

2013. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeptembertől megint együtt leszünk mindennap! Ha együtt vagyunk sosincs baj! Akkor újra jó lesz? Mit tehetnék még érte?
2013. aug. 6. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden lánynak egészséges egy minimális féltkenység, mert ezzel is érezteted, hogy szereted, de nem szabad túlzásokba vinni.


Amúgy meg nem lehetsz abban, olyan biztos, hogy nem csal meg a párod. A távkapcsolatnak ilyen veszélyei is lehetnek. Szerintem ezt az egészet beszéljétek meg.


Na viszont az, hogy a jelenlétedben is megnéz lányokat az puszta bunkóság.

2013. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok? Gondolom még suliba jártok.
2013. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én 21 ő 24 Ő dolgozik, én tanulok

Mondta, és érzem is! És nem arra irányul a féltékenységem, hogy megcsal, hanem hogy nem vagyok neki elég jó

2013. aug. 6. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Azzal ne értek egyet,hogy mert távkapcsolatban vannak,akkor megcsalja a barátja.Szerintem ha valaki megcsalja a másikat,akkor nem kell ahhoz távkapcsolatban lenni.

Viszont az sem jó,ha minden nap együtt vagytok,akkor hamar ráuntok egymásra.

Bunkó dolognak tartom,ha a jelenlétedben megnéz más lányokat.Szerintem azért nem mondja,hogy hiányzol neki,mert valamilyen szinten eltávolodott tőled.De az is lehet,hogy úgy érzi nem kell mindig mondogatnia,mert ezt érezned kell,mikor beszéltek.

2013. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Érzem, csak ugye ritkán beszélünk telefonon, csak üzenetekbe, ezért hiányzik hogy írja!

Csak nekem konkrétan hallanom is kell, egy előző kapcsolat miatt.

Bízom benne hogy nem csal meg! Abban ne bízom, hogy elég jó vagyok neki!

Közben arra is rájöttem, hogy megszoktuk hogy keveset találkozunk!

Ezt mindet már megbeszéltem vele is, de Pasi lévén rá fogta hogy hisztis vagyok!

Önbizalom növelésre van szükségem!

2013. aug. 6. 14:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnánk az eltávolodást megszüntetni ha ez a probléma?
2013. aug. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!