Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm féltékeny mindenkire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm féltékeny mindenkire?

Figyelt kérdés

Szégyen, hogy fel kell itt tennem, mert én is utálom az ilyeneket! :D De kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, és nem találtam pont ilyen szitut a meglévő kérdések közt.


Barátnőm állandóan cseszeget, ha találkozom más lányokkal is. Százszor mondtam már neki, hogy ők csak barátok sőt, nekik is vannak kapcsolataik, és abban a pillanatban meg is érti (elvileg), de utána csak hisztizik. Nem fogok régi barátokat mellőzni azért, hogy kisajátítson. Ráadásul nem is sportszinten űzöm ezt...


Nektek hasonló problémátok volt esetleg?



2013. aug. 6. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit tenni, azon kívül, hogy elmondod Neki is az itt leírtakat. Az én párom ennél is durvább, Ő ugyanis 1-1 telefonbeszélgetés alkalmával is meggyanúsít, hogy én biztos pasizom, mert a háttérben férfi hangokat hallott... Istenem, ha egyszer az utcán telefonálok, zsúfolt helyen, hát nem megesik, hogy behallani a telefonba, ha mások körülötted beszélgetnek?? De én már nem húzom fel magam az ilyesmin, már csak egy mosollyal konstatálom a helyzetet, és ennyi. :) Megváltozni úgysem fog.

22/L

2013. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy vegye magát takarékra vagy gondok lesznek, egyébként nem fog megváltozni, max neked nem fogja mutatni de belül ugyanolyan féltékeny marad, nem tudsz vele mit csinálni.
2013. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pendulum92 ***** válasza:
Neked hogy esne, ha ő pasikkal találkozgatna?
2013. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt, én vagyok a féltékeny típus, vagyis voltam. Önbizalomhiányból fakad, innen próbáljátok megoldani.


Miért találkozol más lányokkal? Nekem is vannak fiúbarátaim, de rájuk nem féltékeny a barátom. Valami okot nem adtál neki, hogy féltékenykedjen?


19L

2013. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem adok okot arra, hogy féltékeny legyen, mindig odafigyelek rá, beszélek vele minden este, hétvégente találkozunk, meghívom erre-arra, suli időszakban még egy vonattal is járunk be Pestre.

Szóval nem értem őt. Százszor elmondtam neki szépen, durván, semmi. :D Szóval akkor ilyen marad, azt hittem valami módja van ennek, hogy nyugtassam.


Ja és "mit szólnál ha pasikkal találkozna?" Találkozik is néha, de nem idegeskedem magam szarrá! Szerintem ez önértékelési probléma lehet akkor, ki mennyire féltékeny.

2013. aug. 6. 18:02
 6/9 Pendulum92 ***** válasza:
Magyarul ő is találkozgat mással, te is, és számon kéri rajtad? Ez nem túl logikus tőle.
2013. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem túl sokszor esik meg, és valamikor visszavonja, arra hivatkozva, mert neki barátja van (én :D ) .

De én sem csinálok ebből rendszert, szóval nem értem. Én, ha beleszakad se fogok ebbe belemenni. Jó hogy ne menjek be dolgozni, csak nő kollégáim vannak! :)

2013. aug. 6. 21:38
 8/9 Pendulum92 ***** válasza:
Igen, ez önértékelési probléma akkor.
2013. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy, köszönöm a véleményezést, és a tanácsokat! :) Mindenki megkapja a neki járó zöld kezet!
2013. aug. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!