Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak ennyi kell, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak ennyi kell, hogy elfogadjam önmagam?

Figyelt kérdés
Régen nem tetszett,hogy homokóra alakom van és vastag a combon.. Most,hogy elfogadtam magam,hogy ilyen az alakom,többen szeretnek, a fiúk is.. Sose hittem el ezt a szöveget,hogy ha szereted önmagad mások is fognak.. Tényleg ennyi kell csak,meg a szépség?
2013. aug. 6. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A homokóra alaknál NINCSEN SZEBB. Szerintem a legszebb női alak, amit csak el lehet képzelni. Amúgy meg igaz, ha elfogadod magadat, mások is elfogadnak és szeretni fognak, nekem is ezt kellett tennem, bár nálam ez sokkal bonyolultabb! 24F
2013. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

IGEN! nagyon fontos hogy te mit gondolsz magadról és hogy azt sugározd magadból hogy te ilyen vagy és így szereted magadat. Ettől a fiúk is egy határozott csajszit látnak ami jobban bejön nekik mint egy olyan lány aki nem hogy másiknak de még magának sem tetszik. :P

14/F

2013. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,eddig egy fiú mondta azt,hogy jó,hogy ilyen homokóra alakom van mert nagyon nőies.. Azt hittem csak a vékony lányok a nyerők..
2013. aug. 6. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
[link] Kim Kardashian, abszolút nem egy vékony nő, de az egyik legszebb alakkal rendelkezik. Persze az más kérdés, hogy nem normális a csaj. :D De a lényeg, ha ehhez hasonló alakod van ( ez csak egy kiindulási alap ), akkor tényleg nincs miért panaszkodnod, ez a legszebb! 24F
2013. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen kb ilyen az alakom csak alacsony vagyok :D és itt felénk nem sok ilyent látok,mert aki alacsony az mind vékony.
2013. aug. 6. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Kim Kardashian: [link] 159 cm magas! :D
2013. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én meg 150 :D
2013. aug. 6. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon pici vagy, de ez semmit nem jelent, nekem eddig 155-158 centis barátnőim voltak, mert saját magasságomból kifolyólag az alacsonyabb lányokat kedvelem. Biztos tökéletes vagy így. 24F
2013. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ha ti mondjátok,csak itt felénk kb én vagyok az egyetlen pici és ilyen alakú lány.. Mert aki alacsony az tényleg vékony.. :D
2013. aug. 6. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Az önelfogadásra pont párommal vagyunk a legjobb ellenpélda. Mindketten utáljuk magunkat, egymást viszont annál jobban szeretjük. 22/f
2013. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!