Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket a bőrhiba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket a bőrhiba a barátnőtökön kényelmetlenül érint?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ha pl. a barátnőd arca mikor megismerted nagyon szép tiszta volt, semmi pattanás meg ilyenek, de mivel serdülő korban van bármikor kijöhet, ez titeket visszataszítana? Mert én attól félek, hogy a barátomat esetleg ez kényelmetlenül érinti, hogy azért vannak pattanásaim na...nem tagadom, nem vagyok olyan sima bőrű, vannak bőrhibáim, pedig régebben nem voltak és ez olyan időszakos. Csak azért kérdem, mert tudom, hogy van pár fiú akit ez visszataszítana, tisztelet a kivételnek. Ti hogy vagytok vele?

2013. aug. 6. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Ez engem is érdekelne.:)
2013. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem probléma :)

Egy ember sem tökéletes

2013. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátnőm,egyáltalán nem érdekelne. :)
2013. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a fő hogy az arca szép legyen és mosolyogjon :) nem baly a pattanás ha nincs tele az egész arca
2013. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nem feltétlenül, a barátnőmnek se makulátlan a bőre, igazából szép teste van szép szeme stb, nem lehet tökéletes, és mivel serdülő korban van :) valószínűleg ez a kis hibája is el fog tűnni idővel :)
2013. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha normális barátod van, akkor nem fogja zavarni, amennyiben ápolod, tisztítod. Ha csak egy külsőségekre utazó piperkőc, akkor zavarni fogja. Te ismered.
2013. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bummer ***** válasza:
Sose ez a lényeg.
2013. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna :) 17/F
2013. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
barátomat nem zavarja, azt mondja gyönyörű vagyok, de hát bennem van a szorongás, hogy azért mégis..:/
2013. aug. 6. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy világméretű probléma ráadásul a pattanások elmúlnak u h ennyi :D
2013. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!