Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk örülnétek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk örülnétek neki, ha a párotok orvosnak tanulna vagy inkább hagynátok, mert úgy sincs ideje semmire úgy mint más nőnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
pfffffffffff
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől azért tartalmasabb választ vártam,de ne is erőltesd meg magad! :DD
2013. aug. 6. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
*nem úgy
2013. aug. 6. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
az én volt barátom is elhatározta, hogy orvos lesz. megmondtam neki, hogy ha tényleg dokinak megy, én elhagyom. nem az időhiány miatt, hanem mert a magyar eü, egy rakás ***. és nem hiányzik h műhibaperért lecsukják, vagy esetleg kikészüljön azért, mert naponta hullanak a betegek a szeme előtt.
2013. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon kockázatos, de nem csak árnyoldala van a dolognak.Az orvosok mindent meg tudnak magyarázni,ráadásul egy néhánynak nagyon jó ügyvédje van,szóval szerintem ritka az,hogy lecsuknak valakit ténylegesen.

Na,meg azért férfi orvos esetében más,nincs annyi kötelezettsége az életben,mint egy nőnek.

2013. aug. 6. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, ilyen buta választ... Tehát mondjuk a barátodat 18 évesen felveszik az orvosira, és te szakítasz vele, mert 10 év múlva műhibaper miatt le fogják csukni. Aha...
2013. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os. Köszönöm kedvességedet.:) Én nem tartom ezt hülyeségnek, egyszerűen gondoltam a jövőmre is. Arról ne is beszéljünk, hogy marha sok orvos lesz alkoholista a munkahelyi stressz miatt, és arról se, hogy a magyar eü mennyire "jó". Ha meg olyan nagyon jó orvos lesz/lett belőle nagy a sansz, hogy lelép külföldre.
2014. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó kedves, én is orvosira járok, és hidd el, rengeteg orvost ismerek, akik 1) jó szakemberek 2) sikerült összeegyeztetniük a családot a munkával. Nem egyszerű, de ha nagyon akarod, akkor menni fog.

Az biztos, hogy ehhez a szakmához ilyen körülmények között mindenképp kell egy erős jellem, célok, hogy ne égj ki.

Amúgy ha az én párom állt volna így a pályaválasztásomhoz, biztos, hogy ott hagytam volna. Szerintem a szeretet egIk legalapvetőbb pillére az, hogy hagyod, hogy a másik megvalósítsa az álmait, kiaknázza a képességeit. Persze lehet, hogy később ez a kapcsolatotok rovására megy (bár ha tényleg szeretitek és támogatjátok egymást, nem hiszem), de az is, ha X év múlva a párod téged fog okolni, hogy nem hagytad őt kibontakozni. Ha önző módon az útjába állsz, akkor nem is szereted igazán. Szerintem.

21/L (orvostanhallgató)

2014. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!