Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hagynátok? Tisztelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hagynátok? Tisztelet aki válaszol.

Figyelt kérdés
A páromnak van egy lány ismerőse akit állítólag nagyon régóta ismer. Nemrég találkoztak egyik este hogy beszélgetnek nos ebből az lett hogy ketten iszogattak úgy éjfélig.Mondtam neki h nem szeretném hogy még egyszer ilyen legyen mert zavar, ő azt mondta túlreagálom és hogy csak barát.Tegnap ez a csaj felhívta telón hogy mikor futnak össze megint és ő azt válaszolta hogy jövőhéten én pedig mondtam h nem akarom, mire ő azzal vágott vissza hogy akkor én sem találkozhatok a legjobb fiú barátommal..Szerintetek? Ő 21, én 19
2013. júl. 31. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha te is szoktál találkozni a legjobb fiú barátoddal akkor most mi is a gond?
2013. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj lehet hogy nem a megfelelő választ kapod, de jogos és nem visszavágásnak nevezném amit mondott, szerintem nem is nagyon kéne ilyen kifejezéseket használnod egy kapcsolatban felnőtt ember vagy. Nos ha ő nem találkozhat lány barátjával, akkor te sem fiúval ez kétirányú utca, és ne légy féltékeny mert magad alatt vágod vele a fát. Inkább majd kérdezd meg tőle nyugodtan hogy tényleg csak barát ez a lány, ha azt feleli hogy igen mondd azt hogy rendben ebből látni fogja hogy van benned bizalom. De ez csak az én véleményem, ne vedd készpénznek.
2013. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kismutyesz_ ***** válasza:
Látom nem bízol meg a párodban, szóval ez későbbcsak erosszabblehet eés ez így nem rendes kapcsolat. Ha szeret téged akkor nem fog megcsalni.
2013. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy más lánynál keresi a társaságot. Alapból nem hiszek a fiú lány barátságban, egyik fél mindig többet akar előbb-utóbb. Ha neked is van fiú barátod akkor meg nem értem miért szólsz bele, hogy neki is van lány? Vagy neked lehet neki nem?
2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"ő azzal vágott vissza hogy akkor én sem találkozhatok a legjobb fiú barátommal". Ez így ilyenformán teljesen jogos. Ugyanakkor - tudom, ellentmondás, de - engem is zavarna, hogy éjfélig iszogatnak, meg ilyenek... szerintem kérd meg, hogy találkozzanak nappal. Igen, tudom, ha meg akar csalni, nappal is megteheti, meg nincs különbség... stb., de azért mégis más érzetet kelt a dolog, vagy hogy is mondjam... x) Egyébként meg ha a csajszi annyira "haver", akkor én tutira megkérném a páromat, hogy mutasson be minket egymásnak. ;)
2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ha tényleg csak barátnők, akkor miért zavar téged ennyire? Vagy van más jele is, hogy nem csak beszélgetnek mikor találkoznak?
2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel.
2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Éjó reszpekt és tisztelet Zsótinak a békának
2013. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A bajom csak az, hogy amikor telefonon hívja akkor én soha nem hallhatom hogy mit beszélnek mindig elmegy, a beszélgetéseiket mindig kitörli, és még soha nem hozta fel hogy bemutasson neki..Nekem 1 fiú barátom van akivel félévente 1szer találkozok kb.
2013. júl. 31. 16:32
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. júl. 31. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!