Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasiról, aki sajnáltatja magát, hogy ilyen meg olyan anyagi gondjai vannak, a csak még be is veszi, és próbál neki segiteni, végül kiderül, hogy a férfi jólszituált?

Figyelt kérdés
Ez megalázó. Hülyére vett. Ti nem igy reagálnátok?
2013. aug. 6. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az hogy szánalmas.
2013. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 ASOT ***** válasza:
Ezek szerint a srác viszont nem is béna...
2013. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elcsalnám tőle amilye van
2013. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
"kissé" Én egy szót nem szólnék, de a féket tövig nyomnám.
2013. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Próbára tett,okos dolog..
2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A gusztustalan az, hogy míg a másik nyiltan őszintén azt se tudta hogy segitse, milyen jókat röhöghetett a nő önzetlenségén.
2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi számít jól szituáltnak? Egy 1-2 millió forintos havi fizetés az üzleti világban méltóságon alulinak számít. Ne csak azt nézd, hogy az átlagkeresethez képest mennyit keres, hanem hogy milyen nyomás lehet rajta.


Mi a véleményem arról, hogy sajnáltatja magát? Mindenki, mindenki sajnáltatja magát. Példának okáért például te is azt tetted a kérdéseddel.


Hogy én hogy reagálnék? Az ilyen jellegű problémákat én már szinte figyelmen kívül hagyom, az ingerküszöbömet már nem üti meg az, hogy ha valaki ilyen dologban füllent - ha ez kell neki... Engem ugyan nem zavar, úgy sem vagyok kíváncsi rá, ki mennyit keres. Eleve ki nem derült volna, ha a helyedben vagyok.

2013. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5 Akkor is ezt mondanád ha például te lettél volna a nő helyébe?
2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hogy is szokták mondani? Az siránkozik a legjobban, akinek a legtöbb van:)
2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 ASOT ***** válasza:
"Próbára tett,okos dolog.."---> amúgy ebben is van valami, van aki tudni akarja hogy miért is vagy vele
2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!