Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arrol, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, hogy ha a férfi fiatalabb a kapcsolatban? 18F 20N

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy semmi baj ezzel.
2013. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy 18 évesen nem kellene férfinak nevezni.
2013. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Éppen előtted tették fel ezt a kérdést kb 5 opercel! Nem figyelmeztetett a rendszer? Amúgy meg nem!
2013. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 év belefér még ilyen kornál
2013. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen oké.

Nekem két fiatalabb sráccal volt eddig pár randim, ők nagyon gyerekesek voltak, de ezzel nem azt mondom, hogy minden tizenéves gyerekes, és nem éri meg velük kezdeni, szóval hajrá. :)

2013. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2 nálad melyik az az életkor amikor már férfinak lehet nevezni az illetőt?
2013. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj :)
2013. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gáz. Mindenki ki fog röhögni titeket.
2013. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Négy éve ilyen kapcsolatban élek, nálunk majdnem négy év a korkülönbség és úgy tűnik ez csak engem zavar időnként. A barátom szüleinél is az anyukája idősebb kb. 3 évvel, mint az édesapja.
2013. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmi különöset. Az ismerősöm 23 körül van, a barátnője meg kb. 30. Mégis eléggé jól megvannak.


A gond akkor szokott lenni, amikor 18 alattiak kezdenek ki 20 körüliekkel, vagy annál idősebbekkel. Abból ritkábban sül ki jó. Szerintem 20 fölött már egyre kevésbé számítanak a korkülönbségek. Egy 17 éves meg egy 21 éves még elég fura, de egy 20 éves és egy 24 éves már szerintem tökre oké.


Mondjuk, engem személyesen az se zavar, ha nagyobb a korkülönbség, nem az én dolgom, hogy ki kivel kezd ki, ennél fogva nem is szólok bele.

2013. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!